Turnaj Křešice 20.4.2014

Sokol Straškov  :  FK Libochovice        2  :  6        (1 : 3)

Sestava: Soukup - Diviš, Houdek, Brídl, Menčík, Babják - Procházka, Svoboda, Láska, Melichar, Kafka - Franc

Branky: Procházka, Menčík

Dá se říci, že toto utkání rozhodl jediný hráč. A to hráč Libochovic s číslem sedm, který nám vstřelil čtyři branky a na další dvě stačil přihrát. Ani naši nejlepší obránci Míra s Martinem si s ním nevěděli rady a na jeho hru byli příliš nedůrazní. Na začátku utkání se zdálo, že by to mohl být vyrovnaný zápas. Přispěla k tomu i Mírova rychlá odpověď na soupeřův vedoucí gól. Pak ale začal úřadovat již zmíněný libochovický hráč a bylo po nadějích. Nepomohlo ani burcování mužstva k lepšímu výkonu o poločase. Pouze na konci zápasu, kdy už soupeř míchal sestavou se povedlo vstřelit branku Menčovi a upravit tak výsledek na 2:6. Na obranu našich hráčů, tým Libochovic vyhrál svoji skupinu Poháru přípravek při skóre 102 : 3, což svědčí o jeho kvalitách.

Schöller Křešice  :  SK Velemín        4  :  2

Schöller Křešice  :  Sokol Straškov        1  :  8        (0 : 4)

Branky: Láska 3x, Houdek 2x, Diviš, Kafka, Menčík

Domácí pro nás byly celkem neznámé mužstvo a trochu jsme se obávali co předvedou. Ze začátku se také pustili do útočení a naší, ještě asi spící obraně dělali dost velké problémy. Naštěstí z úvodního tlaku vytěžili pouze sérii rohových kopů a další naše obavy rázně utnul dvěma brankami po pěkných střelách Houďas. Do poločasu přidal další dvě branky po samostatných akcích Kája. Brankostroj se nezastavil ani ve druhé půli. Trefil se Menča, Kuba a opět Kája, který završil hattrick. Také jsme trochu míchali se sestavou a do útoku se dostali i jindy obránci Dáňa s Míšou, který se prosadil i střelecky. Drobnou kaňkou na utkání byl zbytečně obdržený gól v závěru zápasu.

FK Libochovice  :  SK Velemín        12  :  0

Sokol Straškov  :  SK Velemín        11  :  0        (4 : 0)

Branky: Brídl 3x, Kafka 2x, Procházka 2x, Houdek, Láska, Menčík, Svoboda

Při vší úctě k soupeři, jejich hráči se podobali spíše japonské reprezentaci zápasníků SUMO než fotbalistům. Jediný problém který s nimi naši kluci měli byl ten, že byli trochu prostorově výraznější. I proto nás mrzí, že je kluci nepoužívali jako živé kuželky a více si nepřihrávali. Vždyť při našich samostatných akcích mnohdy hráčům Velemína stačilo zastoupit našim cestu a odkopnout balón. I tak kluci vstřelili jedenáct branek. Kdyby ale lépe kombinovali, mohlo jich být ještě více.

Schöller Křešice  :  FK Libochovice        1  :  5

Tabulka turnaje

1. FK Libochovice          3 0 0    23 :  3    9

2. Sokol Straškov         2 0 1    21 :  7    6

3. Schöller Křešice        1 0 2     6 : 15    3

4. SK Velemín                0 0 3     2 : 27    0

Branky hráčů Straškova: Láska 4x, Brídl 3x, Houdek 3x, Kafka 3x, Menčík 3x, Procházka 3x, Diviš, Svoboda

Nejlepší hráči Straškova: Diviš, Svoboda, Melichar

Nejlepší hráč turnaje: Láska Karel

Turnaj Straškov 27.4.2014

Sokol Straškov  :  SK Velemín        5  :  0    (1 : 0)

Sestava: Soukup - Diviš, Houdek, Brídl, Menčík, Kliment - Procházka, Svoboda, Láska, Kafka, Melichar - Babják, Franc

Branky: Menčík, Franc, Houdek, Procházka, Melichar

Oproti turnaji v Křešicích si k nám soupeř přivezl o dva "urostlé" hráče více. Zprvu nám to dělalo docela potíže a v prvním poločase se podařilo skórovat pouze Menčovi. Pak si ale kluci zvykli, mezi staticky bránícími soupeřovými hráči si začali lépe přihrávat a přidali další branky. Nejprve se trefil "sváteční střelec" Dan Franc, dalekonosnými střelami Míra s Houďasem a nakonec zavěsil Dominik, když s míčem proběhl vše co mu stálo v cestě až do branky.

FK Libochovice  :  Schöller Křešice        11  :  1

Sokol Straškov  :  Schöller Křešice        10  :  1    (5 : 1)

Branky: Brídl 2x, Melichar 2x, Menčík, Houdek, Kafka, Svoboda, Láska, Kliment

Zajímavé! Proti lepšímu, ale prostorově méně výraznému soupeři se dokážeme spíše prosadit, než proti velkým hráčům Velemína. Snad se jich nebojíme? Kluci si v tomto zápase opět s chutí zastříleli a o naše góly se podělilo osm hráčů. Jedinou branku kterou jsme obdrželi si Dáda po rohu sám srazil do sítě. Jinak opět na celém turnaji zachytal výborně i když by měl zlepšit rozehrávku.

FK Libochovice  :  SK Velemín        12  :  1

Sokol Straškov  :  FK Libochovice        1  :  5    (1 : 4)

Branka: Menčík

Začátek zápasu klukům vyšel dokonale. Soupeře dlouho k ničemu nepouštěli, hlídali jejich nebezpečného hráče a dokonce se Menčovi podařilo vstřelit vedoucí branku. Ke konci půle ale přišel kolaps a během tří minut dostali čtyři branky. Ve druhém poločase opět hráli pěkný fotbal. Sice dostali jeden gól, ale měli více brankových příležitostí než soupeř a ve skórování jim bránilo pouze rychlejší zpracování míče, nebo přesnější střela.

Schöller Křešice  :  SK Velemín        10  :  2

1. FK Libochovice          3 0 0    28 :  3    9

2. Sokol Straškov         2 0 1    16 :  6    6

3. Schöller Křešice        1 0 2    12 : 23   3

4. SK Velemín                0 0 3      3 : 27   0

Branky hráčů Straškova: Melichar 3x, Menčík 3x, Brídl 2x, Houdek 2x, Kliment 2x, Franc, Kafka, Láska, Svoboda

Nejlepší hráči Straškova: Krahula, Melichar, Kafka

Fotky z turnaje naleznete na našem facebooku.

Turnaj Libochovice  11.5.2014

Sokol Straškov  :  SK Velemín        6  :  2    (2 : 2)

Sestava: Babják (Soukup, Krahula) - Diviš, Procházka, Krahula, Menčík, Brídl - Svoboda, Kliment, Melichar, Kafka, Láska - Jarůšek (Kuba)

Branky: Menčík 2x, Procházka 2x, Láska, Kafka

Pro nás turnaj s velkou neznámou, protože jsme neměli brankáře. Houďase jsme zapůjčili mužstvu Roudnické přípravky k jejich mistrovskému utkání v Litoměřicích a Dáda sice byl, ale měl antibiotika a původně nesměl chytat. Proti Velemínu proto do branky nastoupil Dáňa a utkání pro nás začalo šokem, když jsme po naší chybě ve středu zálohy inkasovali hned z prvního útoku. Ještě větší zmar nastal po vystřídání pětek, stejné chybě ve středu zálohy a obdržení druhé branky. Ani jeden gól nešel na vrub brankáře. Ten naopak zachytal a až do konce poločasu už nic nepustil. Kluci si uvědomili že to samo nepůjde, začali běhat, hrát fotbal a ještě do půlky vyrovnali na 2:2. Do druhé půle dostal Dáda od maminky povolení chytat. S jistotou v bráně si kluci začali více věřit, soupeře přehrávali a skóre utěšeně narůstalo.

FK Libochovice  :  Schöller Křešice        6  :  0

FK Libochovice  :  Sokol Straškov        5  :  3    (3 : 2)

Branky: Melichar, Brídl, Procházka

V utkání s favoritem skupiny od začátku chytal Dáda. Ostatní hráči v poli byli od utkání s Velemínem jako vyměnění, za což je musíme pochválit. Všichni bojovali, zaskakovali jeden za druhého, soupeři nic nedarovali zadarmo. Ten byl naší hrou pěkně zaskočený a tak jsme s ním téměř drželi krok i co se týče branek. Rozdíl ve skóre byl pouze v lepší produktivitě soupeře, v poli byla hra vyrovnaná. V tomto zápase musíme vyzdvihnout výkony středových záložníků (hlavně Kuby), kteří jezdili "jak motorové myši" a Dáni na beku, který se směle stavěl i větším protihráčům. Na konci zápasu si kluci i přes prohru, za předvedený výkon vysloužili potlesk diváků.

Schöller Křešice  :  SK Velemín        3  :  4

Sokol Straškov  :  Schöller Křešice        8  :  0    (6 : 0)

Branky: Menčík 4x, Láska, Kafka, Procházka, Diviš

Tentokrát přijel soupeř z Křešic v poněkud slabší sestavě. Od začátku bylo jasné jak zápas skončí. I proto jsme od poločasu nechali Dádu odpočívat, do branky šel brankář mladší přípravky Adam Krahula. Také on si vedl dobře a nepustil ani gól. Ve druhé půli jsme si mohli také dovolit trochu improvizovat se sestavou. Do hry se dostávali celé pětky složené z mladších hráčů, obránci chodili na posty útočníků aby si i oni vstřelili branku a do hry se častěji dostával i náš nejmladší a za zraněného bráchu na poslední chvíli nominovaný hráč Kuba Jarůšek.

FK Libochovice  :  SK Velemín        10  :  0

1. FK Libochovice          3 0 0     21 :  3    9

2. Sokol Straškov         2 0 1     17 :  5    6

3. SK Velemín                1 0 2      6 : 19    3

4. Schöller Křešice        0 0 3      3 : 18    0

Branky hráčů Straškova: Menčík 6x, Procházka 4x, Kafka 2x, Láska 2x, Brídl, Diviš, Melichar

Nejlepší hráči Straškova: Babják, Láska, Kafka

Turnaj Velemín 31.5.2014

SK Velemín  :  Sokol Straškov        0  :  4    (0 : 0)

Sestava: Soukup - Procházka, Svoboda, Láska, Kafka, Melichar - Diviš, Jarůšek, Kliment, Houdek, Šimkovič.

Branky: Houdek 2x, Kafka, Procházka,

Pěkné utkání se šťastným koncem. Naši hráči od začátku nepustili soupeře téměř ani za polovinu. Zato Velemínský gólman (asi posila ze žáků) se měl co ohánět. Přesto až do poloviny utkání držel své mužstvo nad vodou. Do druhé půle jsme klukům říkali ať hrají stále stejně, že branky přijdou, což se i potvrdilo. Z tlaku, který pokračoval i ve druhé půli jsme vytěžili čtyři branky. Dokonce se mohl několikrát prosadit i náš nejmladší hráč Fíďa Šimkovič, ale nebylo mu souzeno.

FK Libochovice  :  Schöller Křešice        6  :  2

SK Velemín  :  Schöller Křešice        2  :  3

FK Libochovice  :  Sokol Straškov        1  :  5    (1 : 3)

Branky: Kafka 2x, Kliment 2x, Melichar

Opět pěkný výkon celého týmu, korunovaný první výhrou nad mužstvem Libochovic. Výhru ale nelze přeceňovat, protože mužstvo soupeře bylo oslabeno o dva klíčové hráče.

SK Velemín  :  FK Libochovice        0  :  6

Sokol Straškov  :  Schöller Křešice          5 : 2    (5 : 0)

Branky: Láska 2x, Houdek, Kafka, Procházka

I první poločas tohoto utkání byl podle našich představ a musíme naše hráče pochválit. Ve druhé půli už ale kluci asi oslavovali vítězství v turnaji, polevili, každý chtěl útočit a nikdo nebránil. Toho soupeř využil ke korekci stavu.

Branky hráčů Straškova: Kafka 4x, Houdek 3x, Kliment 2x, Láska 2x, Procházka 2x, Melichar

Nejlepší hráči Straškova: Šimkovič, Kafka, Melichar, Houdek

1. Sokol Straškov        3  0  0    14  :  3    9

2. FK Libochovice         2  0  1    13  :  7    6

3. Schöller Křešice       1  0  2     7  :  13   3

4. SK Velemín               0  0  3     2  :  13   0

Konečná tabulka semifinálové skupiny "E"

1. Libochovice 12 11 0 1 85: 16 33

2. Straškov-Vodochody 12 9 0 3 68: 23 27

3. Křešice 12 3 0 9 28: 69 9

4. Velemín 12 1 0 11 13: 86 3

Konečná tabulka semifinálové skupiny "F"

1. Podlusky 12 8 0 4 45: 36 24

2. Pokratice 12 6 1 5 45: 34 19

3. Mšené lázně 12 5 2 5 32: 39 17

4. Lovosice 12 2 3 7 32: 45 9

První dva týmy z každé skupiny postupují do finálového turnaje "Ligy OFS" hraného 15.6.2014 v Libochovicích

Finálový turnaj "Ligy OFS Litoměřice" Libochovice 15.6.2014

Zúčastněná mužstva: FK Libochovice, Dynamo Podlusky, FK Sokol Pokratice, Sokol Straškov - Vodochody

FK Libochovice  :  Dynamo Podlusky        2  :  1

Sokol Pokratice  :  Sokol Straškov        3  :  3    (1 : 0)

Sestava: Soukup - Babják, Jarůšek, Brídl, Houdek, Menčík - Procházka, Svoboda, Kliment, Kafka, Láska - Diviš, Krahula

Branky: Menčík, Kliment, Kafka

Neznámý soupeř. Hrál podobným stylem jako Podlusky. Také měl v týmu dvě individuality, ale celkově vyrovnanější mužstvo. Našim obráncům tradičně nějakou dobu trvalo než pochopili, že si musí soupeřových rychlých a technicky velmi dobře vybavených hráčů více hledět. Nepomohly ani poločasové domluvy. Až za stavu 3:0 jsme změnili rozestavení, střední záložníky více stáhli pomáhat přetížené obraně a hra se vyrovnala. Pak Menča vstřelil branku a kluci pochopili, že se dá hrát s každým soupeřem. Začali bojovat, zvýšili důraz, přesnost přihrávek a dostali soupeře pod tlak. Z něj vytěžili dvě branky, když se trefil Petr a zaslouženě vyrovnal Kuba. Mohli jsme přidat i další góly a soupeř se bál o výsledek, ale chyběl nám klid v zakončení. Nakonec jsme ale měli veliké štěstí, když soupeřův hráč po rychlém brejku v posledních sekundách zápasu přestřelil naši odkrytou branku.

FK Libochovice  :  Sokol Straškov        3  :  3    (1 : 2)

Branky: Brídl 2x, Menčík

Nádherný zápas s mnoha šancemi na obou stranách. Šli jsme do vedení zásluhou Menči, jeho roh si libochovický hráč sám srazil do sítě. Druhý gól přidal Kiky, dorážkou střely Houďase. Ani na lavičce jsme nečekali že to bude tak snadný zápas. Nastalo uspokojení z výsledku a zákonitý trest, když soupeř těsně před poločasem korigoval na 1:2. I po půlce jsme hráli jak když máme vítězství už v kapse. Obránci si hráli na "brazilce"a útočili, nikdo se nestačil vracet což soupeř  tvrdě trestal a obrátil skóre ve svůj prospěch. Podařilo se nám však vyrovnat, když Kiky svým důrazem protlačil míč do sítě. Tentokrát jsme ale na konci zápasu měli smůlu. Po bombě Houďase do břevna se míč odrazil  jen několik centimetrů od brankové čáry. Později se ukázalo, že kdyby tento gól padl, mohli jsme být vítězi turnaje.

Sokol Pokratice  :  Dynamo Podlusky        3  :  1

FK Libochovice  :  Sokol Pokratice        1  :  3

Dynamo Podlusky  :  Sokol Straškov        2  :  6    (1 : 3)

Branky: Houdek 3x, Brídl, Láska, Menčík

Tradiční protivník. Už soupeře známe a nemohl nás překvapit. Kluci si pohlídali soupeřovi hráče Hlaváčka s Kalousem a přitom stačili i dávat góly. V první půli dosáhl čistého hatricku Houďas. Soupeř sice opět těsně před poločasem korigoval náhodnou střelou (odkopem obránce z vlastní půle) na 1:3. Ve druhé půli přidali branky Menča s Kikym a poslední slovo na konečných 2:6 měl Kája. Tentokrát nedošlo mezi fanoušky a hráči týmů k žádným incidentům a zápas proběhl korektně i ze strany rozhodčího.

Branky hráčů Straškova: Brídl 3x, Houdek 3x, Menčík 3x, Kafka, Kliment, Láska

Nejlepší hráči Straškova: Houdek Soukup, Brídl