Jaro 2016 přípravka

Přátelské utkání se Slovanem Velvary 27.3.2016

Sokol Straškov-Vodochody  :  Slovan Velvary        0  :  9        (0:3, 0:5, 0:1)

Sestava: Hubka - Hlaváček, Slaba, Adamička, Papež Soukal - Hrouzek, Soukup, Jarůšek, Kozák, O. Láska - Drobná

Nepřesná a neurovnaná hra. Vše co se naši hráči učí na tréninku zapomenuto. Všichni si dávali přednost a snad čekali, že to za ně odehraje někdo další. Nedůraz při atakování a obsazování protihráčů. Pouze náznaky nějakých přihrávek či kombinace a slabá střelba. To byly největší důvody naší drtivé porážky. Jako omluva hráčů je fakt, že to byl jejich první zápas venku, bez venkovního tréninku. Zahráli si všichni, tedy i ti mladší. Vždyť soupeř měl v týmu pouze hráče ročníku 2005 a 2006. Hodně pomohl Dáda Soukup, ale ani on nezahrál alespoň svůj standard a je určitě schopen zahrát lépe.

Domácí turnaj ligy 17.4.2016

Sestava: Hubka - Hlaváček, Slaba, Diviš, Hrouzek, Soukal - Adamička, Papež, Švec

Sokol Straškov : Sokol Terezín        4 : 1    (1 : 0)

Branky: Hrouzek 2x, Adamička, Papež

Zápas se hodně povedl Alešovi, který na soupeře platil svým důrazem. Sám dvě branky vstřelil a na jednu nahrál. Druhý poločas se k němu připojili i ostatní a po zlepšeném výkonu jsme terezínské celkem s přehledem porazili.

Dynamo Podlusky : Chemička Dobříň/Bezděkov        2 : 5    (1 : 2)

Sokol Straškov  :  Dynamo Podlusky        0 : 4    (0 : 4)

Rychlá a důrazná hra soupeře nám dělala velké problémy. Naši hráči naopak špatně bránili, neobsazovali si, ve hře nebyl ani náznak kombinace, pouze míče nakopávali dopředu bez pokusu o střelu. Druhý poločas se hra trochu zlepšila, ale bylo to tím, že i Podlusky prostřídali a do hry se dostali i jejich slabší hráči. Na obranu našich mladíků musíme podotknout, že Podlusky mají v kádru výhradně hráče ročníku 2005

Chemička Dobříň/Bezděkov  :  Sokol Terezín        5 : 4    (2 : 1)

Sokol Straškov  :  Chemička Dobříň/Bezděkov        2 : 5    (1 : 2)

Branky: Diviš 2x

Ani zvýšená bojovnost, na kvalitního soupeře s vyšším věkovým průměrem než je ten náš, nestačila. Na rozdíl od zápasu s Podluskami musíme ale kluky pochválit, že nedali svoji kůži lacino. Přibylo střel na branku soupeře a občas byla vidět i snaha o kombinaci.

Dynamo Podlusky  :  Sokol Terezín        6 : 2    (5 : 0)

Tabulka turnaje:

1. Chemička Dobříň/Bezděkov           3  0  0        15 : 8         9

2. Dynamo Podlusky                           2  0  1        12 : 7         6

3. Sokol Straškov-Vodochody        1  0  2        6 : 10        3

4. Sokol Terezín                                  0  0  3         7 : 15        0

Nejlepší brakář turnaje: HUBKA Jan

Turnaj ligy v Dobříni 24.4.2016

Sestava: Hubka - O: Hlaváček, Hrouzek, Slaba, Z: Diviš, Láska K., Soukal Ú: Jarůšek, Láska O., Papež

Chemička Dobříň/Bezděkov  :  Sokol Straškov        6 : 3    (3 : 2)

Branky: Láska K. 3x

Domácí jsme překvapili aktivní hrou. Už v první minutě Kája vystihl jejich rozehrávku, vypíchl balón a nekompromisně zavěsil. Soupeř vyrovnal z trestného kopu. Pak Kája prokličkoval z vlastní půlky vše, co mu stálo v cestě a zastavil se až v dobříňské brance. Za tohoto stavu dojel přes kotník domácí útočník, našeho brankáře Honzu, i když už měl míč v ruce. Honza musel střídat a do branky šel Míra. Nezachytal špatně, přesto dostal do poločasu dvě branky. Problém byl spíše v tom, že chyběl na beku, kam se stáhl Míša, který zase chyběl v útoku a my byli pod trvalejším tlakem, z čehož pramenily oba góly. Honza do druhého poločasu opět nastoupil a hra se zase zvedla. I když jsme dostali branku na 4:2, Kájovi se podařilo korigovat stav. Pak se ale tvrdě hrajícímu soupeři podařilo zranit Míšu a bez něj se naše hra opět rozsypala, čehož dobříňští využili k navýšení skóre. Po zbytek zápasu už opět kluci hráli s respektem k tvrdě hrajícímu soupeři.

Dynamo Podlusky  :  Sokol Terezín        6 : 1    (3 : 1)

Chemička Dobříň/Bezděkov  :  Sokol Terezín        14 : 3    (8 : 1)

Sokol Straškov  :  Dynamo Podlusky        2 : 3    (1 : 3)

Branky: Láska, Diviš

První branku od Podlusk jsme dostali po trestném kopu. Na 2:0 soupeř zvýšil po faulu na Míru, který přestal hrát a jejich útočník pohodlně skóroval. Soupeř dal i třetí gól a vypadalo to s námi zle. Pak ale opět zaúřadoval výborně hrající Kája a po sólu z pravé strany snížil. Hráči Podlusk od té doby značně znervózněli. My v kabině kluky hecovali aby se nebáli vyšších a starších protihráčů. Ti si vzali slova trenérů k srdci a do druhého poločasu doslova vlétl jiný tým. Najednou Podluští byli u všeho později a nestačili se divit jak úporně jim i ti naši nejmladší překážejí :-). Pak Míra vystihl přihrávku na útočníka, předkopl si balón a téměř z půlky vypálil nechytatelnou dělovku. Podlusky se téměř sesypaly a posledních pět minut zápasu se téměř nedostali kloudnou akcí za půlku. Bohužel se nám je z tohoto tlaku už nepodařilo potrestat.

Chemička Dobříň/Bezděkov :  Dynamo Podlusky        1 : 2    (0 : 2)

Sokol Straškov  :  Sokol Terezín        8 : 3    (4 : 1)

Branky: Diviš 3x, Soukal 2x, Láska, Slaba, Papež

Proti nejslabšímu týmu skupiny si kluci s chutí zastříleli. Mohli jsme si i dovolit vystřídat Káju, který toho měl po výborných výkonech v minulých zápasech opravdu dost. Za stavu 1:0 šel kopat penaltu brankář Honza, ale přebombil branku. To byl asi moment, kdy nám nejvíc zatrnulo. Kluci se tím ale nenechali rozhodit a přidávali další branky. Škoda, že se nám nepodařilo lépe pohlídat soupeřova kapitána, který nám vstřelil všechny tři góly. Nejhezčí akci zápasu předvedl Míša. Utekl po pravém křídle, přihrál osamocenému malému Ondrovi před branku, ten ji však netrefil.

Nejlepší hráč Straškova: SOUKAL Radek

Tabulka turnaje

1. Dynamo Podlusky                          3  0  0        11 : 4        9

2. Chemička Dobříň/Bezděkov          2  0  1        21 : 8        6

3. Sokol Straškov-Vodochody       1  0  2       13 : 12      3

4. Sokol Terezín                                 0  0  3         7 : 28        0

Turnaj ligy v Podluskách 1.5.2016

Sestava: Hubka - Slaba, Hlaváček - K. Láska , Diviš , Soukal. Střídali: Jarůšek, Papež, Adamička. Omluven Hrouzek pro nemoc.

Dynamo Podlusky : Sokol Terezín        4  :  2    (3 : 1)

Sokol Straškov-Vodochody : Chem. Dobříň/Bezděkov        2  :  7    (1 : 3)

Střelci branek: Adamička, K. Láska

V prvním poločase jsme hráli za mírné převahy soupeře. Láska měl opět smůlu ve střelbě. Trefil konstrukci branky nebo těsně mimo. Ve druhém poločase si Diviš natáhl sval na levé noze a většinu druhého poločasu byl mimo hru. Láska zůstal na vše sám se Slabou. Ostatní hráli ustrašeně a bez zájmu. Na bolest v tříslech si začal stěžovat Hlaváček. Ve druhém poločase jsme úplně odpadli a soupeř nám nedal žádnou šanci.

Dynamo Podlusky : Sokol Straškov-Vodochody        5  :  1    (4 : 1)

Střelci branek: K. Láska

Proti soupeři jsme podali opět špatný výkon. Hlaváček pro potíže s třísly odstoupil v prvém poločase ze hry. Místo něho hrál v obraně Diviš, který bolest ve svalu přemáhal. Ve druhém poločase šel do branky Hlaváček a Hubka do útoku. Měli jsme několik šancí, které jsme však neproměnili.

Chem. Dobříň/Bezděkov : Sokol Terezín        11  :  2    (3 : 1)

Dynamo Podlusky : Chem. Dobříň/Bezděkov        3  :  4    (2 : 2)

Sokol Straškov-Vodochody : Sokol Terezín        7 : 5    (3 : 3)

Střelci branek: Adamička 2, Papež 2, K. Láska, Hubka

Zoufalý výkon proti nejslabšímu týmu turnaje. V brance opět Hlaváček a Hubka v útoku. Diviš přes potíže se svalem hrál se Slabou v obraně. Vyložené šance jsme neproměňovali a laciné branky jsme dostávali. Láska znovu trefoval konstrukci branky a Hubka neproměňoval vyložené šance. To již bylo moc na trenéra Papeže. Hráčům důrazně domluvil, ti přidali a soupeře porazili. Hlaváček v brance až na jednu chybu zachytal dobře. Ostatní hráči proti turnaji v Dobříni zahráli špatně.

1. Chemička Dobříň/Bezděkov           3  0  0        22 : 7           9

2. Dynamo Podlusky                           2  0  1        12 : 7           6

3. Sokol Straškov-Vodochody        1  0  2       10 : 17        3

4. Sokol Terezín                                  0  0  3         9  : 22         0

Nejlepší brankář turnaje: HLAVÁČEK Miroslav

Nejlepší hráč Straškova: SLABA Vojtěch

Turnaj ligy v Terezíně 15.5.2016

Sestava: Hubka - O: Hlaváček, Hrouzek, Slaba - Ú: Adamička, Diviš, Papež, Kozák, Láska O., Švec

Sokol Terezín    :    Dynamo Podlusky        6  :  6    (2 : 2)

Chemička Dobříň/Bezděkov    :    Sokol Straškov-Vodochody        7  :  1    (4 : 0)

Branka: Diviš

Zápas hrůzy. Chyběl náš nejlepší hráč Kája Láska a další tahoun, Míša, se zrovna nepotkal s optimální formou. Kluci měli od začátku respekt ze soupeře. Nikomu se nechtělo hrát, všichni čekali, že za to vezme ten druhý. První branku jsme dostali po šlapáku na Vojtu Slabu, kdy ho soupeř skluzem dojel snad ze třech metrů. Druhý gól po přistrčení a upadnutí Míry Hlaváčka. Pro zranění s krvavým šrámem na kotníku nedohrál a k ostatním utkáním už nenastoupil Petr Kozák. Dobříňští za podpory jejich fanoušků opravdu nehráli v rukavičkách. Proto se nelze divit, že se jich naši mladší hráči báli a některé souboje vypouštěli. Na druhou stranu jsme postrádali náznak nějakého naběhnutí, přihrávky, či kombinace. Dvě branky svou špatnou rozehrávkou zavinil Honza Hubka. Co je platné, že předvede neskutečné zákroky, když pak přihraje míč přímo k nohám soupeře. Jediný náš úspěch zaznamenal Míša Diviš po trestném kopu z půlky hřiště.

Sokol Terezín    :    Chemička Dobříň/Bezděkov        5  :  4    (2 : 1)

Dynamo Podlusky    :    Sokol Straškov-Vodochody        9  :  1    (3 : 0)

Branka: Papež

Stejný obrázek hry jako v zápase s Dobříní. Soupeř se staršími a vyššími hráči byl rychlejší a fotbalovější. Naši hráči se proměnili v "čekače". Čekali až se k nim dokoulí balón, až je soupeř oběhne, vystřelí, nebo udělá kličku. Není se proto co divit, že skóre utěšeně narůstalo v náš neprospěch. Pochvalu za druhý poločas zaslouží snad jen naši nejmenší Ondra Láska, Viki Švec a Vojta Papež, kteří se po vystřídání svých unavených spoluhráčů častěji dostávali do hry a svým napadáním dělali soupeři docela problémy.

Sokol Terezín    :    Sokol Straškov-Vodochody        1  :  0    (1 : 0)

Přestože jsme měli v zápase herní převahu, nedokázali jsme ji vyjádřit žádnou brankou. Zato soupeři se povedlo z jedné z mála akcí jejich kapitána skórovat.

Dynamo Podlusky    :    Chemička Dobříň/Bezděkov        1  :  0    (0 : 0)

Nejlepí hráč turnaje: Viktor Švec

Nejlepší hráč Straškova: Vojtěch Papež

Tabulka Turnaje

1. Dynamo Podlusky                                   2  1  0        16 : 7

2. Sokol Terezín                                          2  1  0        12 : 10

2.Chemička Dobříň/Bezděkov                    1  0  2         11 : 7

4. Sokol Straškov-Vodochody                0  0  3         2 : 17

Konečná tabulka ligy semifinálové skupiny "G"

1. Dynamo Podlusky                          9  1  2        51 : 25        28

2. Chemička Dobříň/Bezděkov          9  0  3        69 : 30        27

3. Sokol Straškov-Vodochody       3  0  9       31 : 56        9

4. Sokol Terezín                                 2  1  9         35 : 75        7

Konečné pořadí Ligy starších přípravek:

1. Sokol Brozany, 2. Viktoria Budyně, 3. Dynamo Podlusky, 4. Chemička Dobříň/Bezděkov, 5. Sokol Pokratice, 6. Sokol Straškov-Vodochody, 7. Sokol Terezín, 8. FK Liběšice, 9. SK Roudnice n.L. "B", 10. FK Litoměřice "B", 11. ASK Lovosice, 12. FK Peruc, 13. Slavoj Úštěk, 14. SK Lukavec, 15. Sokol Mšené lázně, 16. Sokol Libochovany, 17. FK Trávčice, 18. Sokol Hoštka, 19. FK Vchynice, 20. Podřípan Kostomlaty, 21. FK Polepy, 22. Sokol Třebenice, 23. Sokol Zahořany

Turnaj poháru OFS o umístění

Sestava: Hlaváček - Slaba, Hrouzek - K. Láska, Kozák, Soukal .  Střídali: Adamička , Jarůšek , Papež , O. Láska.

Sokol Straškov-Vodochody  :   Sokol Trávčice        1 : 6    (1 : 1)

Branka: K. Láska

V prvém poločase vyrovnané utkání, kde jsme neproměnili několik šancí. Většina akcí šla přes K. Lásku, který byl na vše sám. Snažil se Vojta Slaba. Ve druhém poločase totální kolaps. Velké chyby v obranné činnosti a ztráta bojovnosti.

Sokol Liběšice - Sokol Straškov-Vodochody    2 : 2    ( 1 : 1)

Branky: Soukal, K. Láska

Proti silnějšímu soupeři jsme zahráli dobré utkání. Po předzápasové domluvě hráčům, došlo ke zlepšení. Soukal měl několik pěkných akcí, z nichž jednu zakončil brankou. Vše znovu leželo na K. Láskovi, kterého si však soupeř dobře hlídal. Chyběl mu do kombinace nemocný Diviš, přesto měl několik šancí a jednu proměnil. V brance se snažil Hlaváček a byl vyhlášen nejlepším brankářem turnaje. V obraně se snažil Slaba.

Sokol Liběšice - Sokol Trávčice    6 : 0

1. Sokol Liběšice                                1   1   0            8 : 2          4

2. Sokol Trávčice                               1   0   1            6 : 7          3

3. Sokol Straškov-Vodochody       0   1   1           3 : 8          1

Konečné pořadí poháru OFS

1. Sokol Brozany, 2. Sokol Pokratice, 3. Chemička Dobříň/Bezděkov, 4. Slavoj Úštěk, 5. Sokol Terezín, 6. Dynamo Podlusky, 7. SK Roudnice "B", 8. FK Lukavec, 9. FK Liběšice, 10. FK Trávčice, 11. Sokol Straškov-Vodochody, 12. FK Vchynice, 13. ASK Lovosice, 14. Sokol Hoštka

Turnaj mladších přípravek Sokolské župy podřipské ve Mšených lázních 12.6.2016

Účastníci: Sokol Brozany, Sokol Malé Žernoseky, Sokol Mšené lázně, Sokol Straškov-Vodochody

Počet hráčů:    1 + 4        Doba hry:    2x 12 min.

Sokol Mšené lázně - Sokol Malé Žernoseky        1 : 7

Sokol Straškov-Vodochody - Sokol Brozany        2 : 3        (1 : 1)

Střelci branek: Diviš, Soukal

Vyrovnané utkání, kde jsme ještě 2 min. před koncem vedli 2:1. Po hrubých chybách v obranné činnosti soupeř strhl vítězství na svoji stranu.

Sokol Mšené lázně - Sokol Straškov-Vodochody        0 : 11        (0 : 4)

Střelci branek: Papež 3, O. Láska 2, Soukal 2, Slaba 2, Švec, vlastní soupeře.

Po domluvě před zápasem si začali hráči lépe přihrávat a proměňovat vypracované šance. V prvém poločase pro zranění kotníku odstoupil z turnaje Diviš. Výborně ho nahradil Slaba, který držel celou obranu a ještě i útočil. O branky se podělilo celé mužstvo.

Sokol Brozany - Sokol Malé Žernoseky        8 : 0

Sokol Mšené lázně - Sokol Brozany        0 : 10

Sokol Straškov-Vodochody  -  Sokol Malé Žernoseky        10 : 0        (5 : 0)

Střelci branek: Slaba 5, Švec 3, O. Láska, Adamička

Hrálo se znovu za stálé převahy našeho mužstva. Brankově  se prosadil z pozice obránce Vojta Slaba. Ostatní hráči bojovali a každý se snažil vstřelit branku.

Střelci Straškova v turnaji: Slaba 7, Švec 4, Papež 3, Soukal 3, O. Láska 3, Diviš, Adamička, vlastní soupeře 1 .

Nejlepší střelec turnaje: Slaba  7 branek.

1. Sokol Brozany                                   3   0   0         21  :  2                 9

2. Sokol Straškov-Vodochody          2   0   1         23  :  3                6

3. Sokol Malé Žernoseky                       1   0   2          7   :  19               3

4. Sokol Mšené lázně                            0   0   3          1   :  28               0