Podzim 2015 přátelská utkání přípravky

 

Turnaj mladších přípravek v Mnetěši 22.8.2015

 

Dne 22.8.2015 odehrála mladší přípravka turnaj Mnetěši, který byl připraven pro ročník 2006 a mladší.

 

Zúčastněné týmy : Sokol Mnetěš, Sokol Straškov - Vodochody, Sahara Vědomice a Podřipan Rovné.

 

Sestava: Brankář - Jan Pospíchal    Hráči - Adam Krahula, Ondřej Láska, Filip Šimkovič, Radek Soukal, Vojtěch Papež,  Miroslav Hlaváček, Jakub Jarůšek, Petr Gala, Jiří Adamec, Ondřej Švec.

Trenér mužstva : Martin Papež

Vedoucí mužstva :  Pavel Škoda

 

Straškov-vodochody   :   Pořipan Rovné        5   :   4

 

Branky: Šimkovič Filip 2x, Krahula Adam 2x, Soukal Radek

 

Sokol Straškov - Vodochody    :  Sokol Mnetěš        6    :    0

 

Branky:   Adam Krahula 3x, Filip  Šimkovič  2x, Vojtěch Papež

 

Sokol Straškov - Vodochody  -  Sahara Vědomice        15    :      0

 

Zápas byl v 5 minutě druhého polačasu kontumován za stavu 17:0 na konečných 15:0.

 

Branky: Adam Krahula 3x, Radek Soukal 3x, Ondřej Láska 3x, Vojtěch Papež 2x, Miroslav Hlaváček 2x,  Jiří Adamec 2x, Jan Pospíchal 1x, Petr Gala 1x

 

 Jak jsem uvedl, po kontumaci 15:0  nebudou souhlasit počty vstřelených branek. Mužstvo Sahary Vědomice zaslouží uznání za předvedený výkon. Výsledek není objektivní, neboť naše mužstvo má již větší zkušenosti z obdobných turnajů a zápasů. Sahara hrála velmi dobře.

Rovněž bych tímto chtěl poděkovat pořádajícímu týmu Sokol Mnetěš za velmi vstřícné podmínky turnaje a pro všechny hráče zajímavé ceny !!!  Zúčastněné děti mohou za odměnu shlédnout ligové utkání Synot ligy  FK Teplice : Baník Ostrava.

Rodičům našich hráčů děkuji za pomoc s dopravou.

Děkujeme za pozvání!!   

 

Martin Papež - trenér řípravky Sokol Straškov - Vodochody

 

Turnaj starších přípravek ve Zlonicích 29.8.2015

 

Účastníci: SK Zlonice, SK Slaný ročník 2006, Sokol Straškov - Vodochody, Slovan Velvary, Slavoj Zvoleněves

Sestava: Hubka - o: Diviš, Hlaváček, Jarůšek, Slaba - ú: Adamec, Kozák, Láska K. Láska O., Papež, Soukal, Šimkovič, Švec

Tohoto turnaje se ještě mohli zúčastnit i hráči ročníku 2004, čehož většina mužstev kromě nás a Slaného využila. My pojali turnaj jako přípravu nového týmu starší přípravky pro tuto sezónu. Ze starších hráčů nám chyběl Aleš Hrouzek, byl s rodiči na dovolené a Honza Pospíchal, který také koketuje s přestupem do Roudnice. Ze začátku turnaje, ještě než došly síly, jsme se herně vyrovnali i starším protihráčům. Ti nás přehrávali pouze silově, nikoli fotbalovostí. Výjímkou byl pouze zápas s týmem Slaného, který se také snažil hrát pěkný kombinační fotbal a jako my doplatil na menší fyzické dispozice svých mladých hráčů oproti ostatním soupeřům.

SK Zlonice    :    SK Slaný 06                          4  :  2

Slavoj Zvoleněves    :    Sokol Straškov        7  :  2    (4 : 1)

Branky: Láska K., Diviš

Zaspali jsme začátek zápasu. Hlavně hráči ročníku 06, zvyklí z loňského roku, že na nich ještě nestojí hra. V tomto roce to ale bude jinak a právě oni budou muset být spolu s Kájou, Alešem a Honzou v brance hnacím motorem týmu. Než se kluci rozkoukali už jsme prohrávali v páté minutě 3 : 0. Pak soupeř prostřídal a na hřišti se objevili i někteří stejně staří hráči jako ti naši. Hra se vyrovnala a po jejich další brance se podařilo do konce poločasu vstřelit branku Kájovi. Ve druhé půli se střídaly šance na obou stranách a vyznamenávali se především brankáři. Když se ale Míšovi podařilo snížit na rozdíl dvou branek, nasadili zvoleněveští do hry opět svou elitní formaci, tvořenou převážně z hráčů ročníku 2004 a ti rozhodli zápas jednoznačně v jejich prospěch.

Slovan Velvary    :    SK Slaný 06                  5  :  1

SK Zlonice    :    Sokol Straškov                     2  :  3    (2 : 1)

Branky: Láska K. 2x, Diviš

V tomto zápase si naši hráči museli připadat jako mezi mrakodrapy. Domácí mají téměř o hlavu vyšší hráče. Viky jim byl skoro až po prsa. Na začátku z nich měli taky kluci respekt a moc se jim nechtělo do osobních soubojů. I proto jsme během poločasu prohrávali už 2 : 0. Postupně se ale naši hráči osmělovali, zvýšili důraz, také přesnost v kombinaci a to na soupeře platilo. Odměnou byl gól Káji na 2 : 1. Do druhé půlky nastoupilo úplně jiné mužstvo. Kluci si začali více věřit, podstupovali spoustu osobních soubojů. Míra s Míšou se postarali o největšího domácího útočníka, který už si téměř nekopl a byla na něm znát velká frustrace. Naši nejmenší, Ondra s Vikym, se nebojácně pletli pod nohama jejich obránců od kterých už nešly nakopávané míče daleko dopředu, ale odráželi se pouze do stran, z čehož těžili naši útočníci a my déle zůstávali na jejich polovině. Z toho plynuly i naše další dvě branky, a tak se klukům podařilo otočit výsledek utkání. Bohužel nás tento zápas stál spoustu sil, což se projevilo v dalším průběhu turnaje.

Slavoj Zvoleněves    :    Slovan Velvary        0  :  6

SK Slaný 06    :    Sokol Straškov                 11  :  1    (5 : 0)

Branka: Adamec

S tímto soupeřem jsme si mohli zahrát pěkný fotbal. Bohužel měli kluci z předchozího utkání příliš těžké nohy a nestačili se přizpůsobit pohledné kombinační hře soupeře. Ti nás pěkně rozebírali a uštědřili nám pěkný debakl.

Na svých stránkách o nás soupeř napsal:

TJ Straškov – SK Slaný 1:11 ( Kapusta 2, Procházka 3, Bletterbauer 2, Kříž 2, Makara, Zinke )

S tímto pro nás neznámým soupeřem jsme si zápas doslova užili. Straškov hrál kombinační fotbal, což nám vyhovuje, ale v týmu měl třeba i hráče 09. Na turnaji se neztratil, protože třeba Zlonice dokázal porazit. Proto tento výsledek mne opravdu překvapil a popravdě jsem očekával těžší průběh. Klukům nebylo co vytknout, zápas se jim povedl a tak velká pochvala byla na místě.

SK Zlonice    :    Slavoj Zvoleněves                 3  :  3

Slovan Velvary    :    Sokol Straškov              6  :  0    (2 : 0)

S vítězem turnaje kluci dlouho bránili a drželi přijatelný výsledek. Zlom nastal až po poločase, kdy byl výborně chytající Honza trefen velice prudkou střelou z blízka přímo do břicha. Po tomto otřesu bohužel pustil tři lacinější branky a výsledkově bylo po zápase. Byl si toho vědom i soupeř a také už poslal do hry své mladší hráče. S těmi kluci začali mít více ze hry a přišly i šance. Žádná z nich však nebyla využita.

SK Slaný 06    :    Slavoj Zvoleněves              3  :  7

SK Zlonice    :    Slovan Velvary                     1  :  5

Pořadí turnaje

1. Slovan Velvary            4  0  0         22  :  2         12

2. Slavoj Zvoleněves       2  1  1         17  :  14         7

3. SK Zlonice                    1  1  2         10  :  13         4

4. SK Slaný 06                 1  0  3         17  :  17         3

5. Sokol Straškov          1  0  3          6  :  26        3

 

Přátelský zápas s Brozany 1.10.2015

Sokol Straškov    :    Sokol Brozany        3  :  10    (0 : 4, 2 : 3, 1 : 3)

Sestava: Hubka - Hrouzek, Slaba, Diviš, Pospíchal, K. Láska - Hlaváček, Jarůšek, Papež, Šimkovič, Soukal    střídali: O. Láska, Adamec, Kozák, Švec, Drobná, Beránek.

Střelci branek: K. Láska 2x, Šimkovič 

Velmi špatný nástup do utkání, malá bojovnost a slabé nasazení. Během chvíle jsme prohrávali 4 : 0. Hosté měli vyrovnané mužstvo, dobře si přihrávali a stříleli. Naši starší hráči, kteří by měli tvořit hru, hráli velmi špatně. Ostatní ještě na tuto soutěž herně nemají. Po zúžení kádru jsme herní rozdíl trochu zmenšili. Přesto měl soupeř stálou převahu a zaslouženě zvítězil. Pro další zápasy musíme zúžit sestavu, zvýšit bojovnost a nasazení.   Pavel Škoda, trenér.

 

Přátelský zápas mladší přípravky v Cítově 22.10.2015

Sokol Cítov    :    Sokol Straškov        1  :  8        (1 : 2, 0 : 2, 0 : 4)

Sestava: Adamec - Fary, Gala P., Gala J, Klíma J, Láska O., Slaba, Soukal, Šifalda, Švec, Zeman,

Střelci branek: Soukal 4x, Šifalda 2x, Slaba, Láska O.

V utkání, na tuto dobu za slušného počasí, se naši borci pomalu rozjížděli. Vadil jim hlavně skvěle chytající cítovský brankář, který svůj tým podržel několika výbornými zákroky. Postupem času ale domácím docházely síly a toho kluci využili ke vstřelení dalších branek.

 

Turnaj starších přípravek v Budyni 25.10.2015

Viktorie Budyně    :    Sokol Straškov        3  :  1    (1 : 0)

Sestava: Hubka - Slaba, Diviš - Pospíchal, Šimkovič, K. Láska   Průběžně střídali: Hrouzek, Hlaváček, Soukal, Papež, Kozák, Adamec.

Branka: Diviš z pen.

Celkem dobrý zápas, kde jsme neproměnili některé vyložené šance. Dobře zachytal Hubka, snažil se Diviš a K. Láska.

Dynamo Podlusky    :    Sokol Straškov        7  :  1    (4 : 1)

Branka: Láska

V tomto utkání jsme začali celkem dobře. Dokázali jsme i vyrovnat pěknou střelou K. Lásky. Po dalších obdržených brankách mužstvo až na malé výjímky  zápas ostudně vypustilo.

Viktrie Budyně        :        Dynamo Podlusky        4  :  4    (1 : 1)        2 : 4 pen.

 

Pořadí turnaje

1. Dynamo Podlusky                               1  1  0          11 : 5           4

2. Budyně n. O .                                      1  1  0            7 : 5           4

3. Sokol Straškov-Vodochody            0  0  2           2 : 10         0