Podzim 2016 přípravka

Přípravný turnaj ve Straškově 28.8.2016

Přiblížil se konec prázdnin a s ním i mistrovské zápasy přípravek. Proto jsme ve Straškově uspořádali pro své mladé fotbalisty přípravný turnaj. Krom domácích přijali pozvání týmy Sokola Hoštka, Sokola Mšené lázně, Dynama Podlusky a zástupci mělnického okresu Sokol Cítov. Turnaj se uskutečnil v neděli 28.8. Hrálo se systémem každý s každým na 2x12 min. Přes úmorné vedro byly k vidění kvalitní výkony. Zvláště napínavý zápas mezi domácími a borci z Podlusk se musel divákům líbit. O vítězství Straškova 2:1, a tím i o vítězství v turnaji rozhodla až štastná střela Šimkoviče několik vteřin před koncem.

Svým výkonem zaujal mšenský Tomáš Turan, který vstřelil více jak polovinu branek svého týmu a byl vyhlášen nejlepším střelcem turnaje. Titul nejlepšího brankáře si vychytal Daniel Sojka z Podlusk. Výborně zahrál domácí Vojtěch Slaba, proto byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje.

Straškov  :  Hoštka      8 : 2  (4:1)                Podlusky :  Mšené lázně     4 : 2

Sestava: Papež - Diviš, Slaba - Soukal, Šimkovič, Švec    Střídali: Adamička, Jarůšek, Láska O., Michálek A.

Branky: Šimkovič 3x, Švec 2x, Láska, Jarůšek, Soukal

Straškov  :  Cítov        12 : 0  (5:0)                Hoštka  :  Podlusky        2 : 5

Branky: Láska O. 3x, Adamička 2x, Soukal 2x, Švec 2x, Diviš, Slaba, Šimkovič

Podlusky  :  Cítov        6 : 2                             Mšené lázně  :  Hoštka        4 : 7

Straškov  :  Podlusky        2 : 1  (0:0)             Cítov  :  Mšené lázně        2 : 15

Branky: Šimkovič 2x

Straškov  :  Mšené lázně        3 : 1  (1:1)        Hoštka  :  Cítov        7 : 2

Branky: Soukal 2x, Slaba

Pořadí turnaje:

1. Sokol Straškov - Vodochody          4  0  0        25 : 4        12

2. Dynamo Podlusky                                3  0  1        16 : 8          9

3. Sokol Hoštka                                        2  0  2        18 : 19        6

4. Sokol Mšené lázně                               1  0  3        22 : 16        3

5. Sokol Cítov                                           0  0  4          6 : 40        0

Domácí turnaj Ligy přípravek 4.9.2016

Straškov-Vodochody  :  Rovné        5 : 0    (2 : 0)

Sestava: Hlaváček - Slaba, Diviš - Papež, Šimkovič, Soukal      Střídali: Adamička, O. Láska, Švec

Střelci branek: Šimkovič 3x , Švec 1, Papež 1

Vyrovnaný zápas, který rozhodl ve druhém poločase 3 brankami Šimkovič. Herně se mužstvu dařilo.

Dobříň/Bezděkov  :  Štětí         9  :  3   (4 : 1)

Straškov-Vodochody  :  Dobříň/Bezděkov       3 : 3      (1 : 3)

Střelci branek: Slaba 2x, Šimkovič 1

Velmi špatná hra v prvém poločase. Ze soupeře jsme měli strach a po hrubých chybách v obraně jsme prohráli poločas  1 : 3. Po poločasové domluvě hráčům se hra zlepšila a zásluhou Slaby se nám v závěru povedlo vyrovnat.

Štětí  :  Rovné        8  :  3    (5 : 1)

Straškov-Vodochody  :  Štětí       5 : 3    (3 : 1)

Střelci branek: Šimkovič 2x, Papež 2x, Slaba 1

Utkání se hrálo za mírné převahy našeho mužstva. Střelecky se dařilo Šimkovičovi s Papežem. Pro zranění nohy turnaj nedohrál Soukal. Potíže s kotníkem měl také Diviš. Během turnaje zachytal velmi dobře Hlaváček a byl vyhlášen nejlepším brankářem turnaje. Nejlepším hráčem Straškova byl Papež.

Dobříň/Bezděkov  :  Rovné        15  :  3    (7 : 2)

Tabulka turnaje:

1.  Dobříň/Bezděkov                    2   1   0               27 : 9           7

2.  Straškov-Vodochody           2   1   0              13 : 6          7

3.  Štětí                                        1   0   2               14 : 17         3

4.  Rovné                                      0   0  3                 6 : 28         0

Turnaj Ligy přípravek ve Štětí 11.9.2016

Straškov-Vodochody  :  Rovné       4 : 2     (3 : 1)

Sestava: Hlaváček - Slaba, Diviš - Papež, Šimkovič, Švec.   Střídali: Jarůšek, Adamička, O. Láska. Pro zranění omluven Soukal.

Střelci branek: Diviš 2x, Slaba 1, Švec 1.

Pomalá a nedůrazná hra bez přihrávek a nasazení. Soupeř se ujal v 9 min. vedení 0 : 1. Naše mužstvo ihned po rozehrání po obdržené brance střelou Diviše z dálky vyrovnalo. Po rozehrání soupeře znovu střelou z dálky zvýšil Diviš na 2 : 1. Ještě do poločasu po pěkném úniku zvýšil Slaba na 3 : 1. Ve druhém poločase soupeř snížil na 3 : 2. Uklidňující branku na 4 : 2  dal Švec. Předvedli jsme však slabý výkon.

Štětí  :  Dobříň/Bezděkov      1 : 6

Straškov-Vodochody  :  Dobříň/Bezděkov      0 : 7       (0 : 5)

Ostudný výkon našeho mužstva. Hráli jsme velmi špatně. Soupeř si s námi dělal co chtěl. Dobře zachytal Hlaváček, jinak mohla být prohra ještě vyšší.

Štětí  :  Rovné        5 : 4

Štětí  :  Straškov-Vodochody       1 : 7   ( 1 : 3 )

Střelci branek: Papež 3x, Šimkovič 2x, Švec 1, Slaba 1

Po zlepšeném výkonu jsme soupeře výrazně porazili. Střelecky se dařilo Papežovi a Šimkovičovi. Celkově jsme v tomto turnaji zahráli špatně. S turnajem ve Straškově se to nedá srovnat. Nejlepším hráčem Straškova byl Hlaváček.

Dobříň/Bezděkov : Rovné        7 : 3    (3 : 1)

1 .    Dobříň - Bezděkov                    3   0   0             20  :  4               9

2 .    Straškov-Vodochody             2   0   1            11  : 10             6

3 .    Štětí                                          1   0   2               7  :  17             3

4 .    Rovné                                        0   0   3               9 :   16             0

Turnaj Ligy přípravek v Dobříni 18.9.2016

Straškov-Vodochody  :  Rovné        10 : 2    (5 : 1)

Sestava: Hlaváček - Slaba, Diviš - Papež, Šimkovič, Švec.  Střídali: Adamička, Jarůšek, O. Láska, Adamec

Střelci branek: Papež 3, Slaba 2, Švec 2, Adamec, Šimkovič, Diviš

Utkání se hrálo za mírné převahy našeho mužstva. V brance chytal výborně Hlaváček. Střelecky se dařilo Papežovi, Slabovi a Švecovi. V obraně hráli dobře Diviš se Slabou.

Dobříň/Bezděkov    Štětí        1 : 4

Dobříň/Bezděkov  :  Straškov-Vodochody        6 : 1    (1 : 1)

Střelci branek: Adamička

V prvém poločase mírná převaha soupeře. Znovu dobře chytal Hlaváček a obrana vzdorovala útokům soupeře. Ve druhém poločase útok neudržel míč, hráči se nevraceli a přetížená obrana udělala několik chyb. Soupeř toho využil k výraznému vítězství.

Štětí  :  Rovné        14 : 3

Straškov-Vodochody  :  Štětí        3 : 4    (1 : 2)

Střelci branek: Švec 2, Papež

Vyrovnaný první poločas, který jsme však prohráli 1 : 2. Ve druhém poločase soupeř zvýšil na 2 : 4. Po vstřelení kontaktní branky jsme měli výborný závěr, ale vyrovnat se nám již přes velké příležitosti nepodařilo. Hlaváček zachytal znovu výborně.

Dobříň/Bezděkov   :  Rovné        8 : 4

1.  Štětí                                   3  0  0       22 : 7          9

2.  Dobříň/Bezděkov               2  0  1       15 :  9         6

3.  Straškov-Vodochody      1  0  2     14  :  12      3

4.  Rovné                                 0  0  3        9  :  32       0

Turnaj Ligy přípravek v Rovném 25.9.2016

Rovné  :  Straškov-Vodochody        0 : 5   (0 : 3)

Střelci branek: Šimkovič 3x, Diviš, Papež

Utkání se hrálo za mírné převahy našeho mužstva. Po ranní mlze byl terén kluzký a toho jsme využili ke vstřelení rychlých 3 branek. Ve druhém poločase se naše hra zhoršila. Chyběl klid a vázla kombinace. Naše hra upadla do podprůměru. Trenér p. Papež měl službu a mužstvo proto vedli trenéři Švec a Škoda. Stále chybí zraněný Soukal.

Štětí  -  Dobříň/Bezděkov        2 : 10

Straškov-Vodochody  :  Dobříň/Bezděkov        3 : 5    (1 : 3)

Střelci branek: Papež, Šimkovič, Adamička

Do 10 min. jsme se soupeřem drželi krok. Potom jsme během 6 min. dostali 3 branky, z toho dvě vlastní. Jednou se náhodná střela soupeře odrazila nešťastně od Šimkoviče do vlastní branky. Podruhé malou domů Diviše brankář Hlaváček minul a byla z toho branka. Přestali jsme bojovat a soupeř získal převahu. Utkání nezvládl rozhodčí, který po zákroku na Lásku neodpískal penaltu a po náznaku faulu vyloučil Vikiho Švece, který se následně rozbrečel. Vrcholem bylo ukončení zápasu o 5 min.. Po zásahu trenéra Škody a trenéra soupeřů se zbývající čas dohrál. Soupeř ale vyhrál zaslouženě.

Rovné  -  Štětí        3 : 8

Straškov-Vodochody  :  Štětí        2 : 4   (2 : 1)

Střelci branek: Šimkovič, Slaba

Soupeř se ve druhé min. ujal vedení 0 : 1. Nám se povedlo po brankách Šimkoviče a Slaby jít do vedení. Ve druhém poločase soupeř přidal, naši hráči přestali bojovat  a zaslouženě prohráli. V celém turnaji, až na jednu chybu, zachytal velmi dobře Hlaváček. V obraně hráli dobře Slaba s Divišem. Ostatní musí hodně přidat. Nejlepší hráč Straškova - Diviš.

Dobříň/Bezděkov   -  Rovné        14 : 0

Tabulka turnaje :

1.  Dobříň/Bezděkov                   3  0  0         29 :  5         9

2.  Štětí                                       2  0  1         14 : 15        6

3.  Straškov-Vodochody          1  0  2        10 :  9        3

4.  Rovné                                     0  0  3          3  : 27        0

Konečná tabulka Ligy starších přípravek skubiny "B"

1.  Dobříň/Bezděkov                   10   1   1              91 : 27             31

2.  Štětí                                        7   0   5               57 : 56             21

3.  Straškov-Vodochody           6   1   5              48 : 37            19

4. Rovné                                       0   0  12              27 : 103            0

Halový turnaj v Dolních Beřkovicích 17.11.2016

Hrálo se za účasti mužstev: Straškova-Vodochod, Kralup, Cítova, Neštěmic A a B, Kostelce n.L., Košťan, Kly, Postoloprt, Hoštky, Velkého Borku a Dolních Beřkovic

Hráči: 1 + 4      Doba hry: 1 x 12 min.

Sestava: Hlaváček - Slaba, Diviš, Šimkovič, Soukal  Střídali: Papež, Adamička, Švec, O. Láska

Straškov-Vodochody  -  Cítov    0 : 1

Utkání ve kterém kluci měli tři vyložené příležitosti jsme prohráli v posledních vteřinách  zápasu. Soupeř dal z náhodné akce branku která rozhodla utkání.

Straškov-Vodochody  -  Neštěmice A   3 : 0

Střelci branek: Slaba, Soukal, Švec

Utkání se hrálo za mírné převahy našeho mužstva. Dařilo se nám i střelecky a zaslouženě jsme zvítězili.

Straškov-Vodochody  -  Kralupy  3 : 1

Střelci branek: Soukal, Papež, Adamička

Znovu dobrý výkon našeho mužstva a zasloužené vítězství. Při stejném počtu bodů, ale lepším počtu branek, jsme se stali vítězem naší skupiny.

Pořadí ve skupinách:

Skupina "A"                                       Skupina "B"                  Skupina "C"

1. Straškov           2 0 1    6:2    6       1. Kostelec         9          1. Postoloprty     9

2. Kralupy             2 0 1    7:5    6       2. Košťany         4          2. Hoštka             4

3. Cítov                 2 0 1    4:3    6       3. D. Beřkovice   4          3. Neštěmice "B"  3

4. Neštěmice "A"  0 0 3    0:7    0       4. Kly                   0          4. V. Borek           1

Semifinále:

Dolní Beřkovice  -  Straškov-Vodochody   3 : 1

Branka: Soukal

Na soupeře který nastoupil s několika hráči žákovského věku jsme nestačili. Od pořadatelů to nebylo férové. Prý by nesestavili mužstvo a nemohli pořádat turnaj.

Zápas o 5 až 6 místo

Straškov-Vodochody  -  Kralupy  3 : 2

Střelci branek: Papež, Soukal, Šimkovič

Znovu bojovný zápas bez zraněného Diviše, kterého v obraně nahradil Šimkovič. Mužstvo znovu bojovalo a ujalo se vedení. V závěru soupeř vyrovnal po nešťastné teči Šimkoviče. Filip to však napravil vstřelením vítězného gólu. Tím jsme skončili v turnaji na 5 místě . V turnaji výborně zachytal Hlaváček. V obraně zahráli dobře Diviš se Slabou. Ostatní hráči podali také velmi dobré výkony. Turnaj byl dlouhý. Nečekali jsme do konce a proto neznáme pořadí ostatních týmů.

Střelci branek Straškova-Vodochod v turnaji: Soukal 4, Papež 2, Šimkovič, Švec, Slaba, Adamička