Turnaj Lovosice     6.4.2014

Sokol Straškov    :    Sokol Brozany        4  :  1    (4 : 0)

Sestava: Soukup - Diviš, Houdek, Brídl, Menčík, Kliment - Procházka, Svoboda, Kafka, Láska, Melichar - Krahula, Šimkovič

Branky: Kliment, Brídl, Procházka, Láska

První zápas turnaje a hned, díky svému důrazu, s naším nejneoblíbenějším protivníkem v této skupině. Tentokrát byl ale soupeř nečekaně nedůrazný a nechal nás hrát naši hru, při které se snažíme o kombinace. Naše přihrávky jim dělaly dost velký problém a kluci postupně navyšovali skóre. Naše útočení podpořili výbornou obrannou hrou Martin H. s Mírou a skvělý Dáda v brance, který pochytal všechny střelecké pokusy soupeře. Do druhé půle jsme svou hru neměnili, tedy až na to že kluci nastoupili jak "mistři světa". Zato ji změnil soupeř. Po důrazné domluvě trenérů přitvrdil hru, což nám opět dost vadilo a dělalo velké problémy. Kluci jako by se té tvrdosti zalekli, přestali chodit do soubojů a najednou to byli oni kdo byl všude pozdě. Naštěstí brozanští z této hry vytěžili pouze jednu branku a tak jsme mohli slavit první vítězství nad tímto soupeřem.

FK Lovosice    :    SK Libotenice        3  :  3

FK Lovosice    :    Sokol Straškov        2  :  7    (1 : 2)

Branky: Krahula 2x, Procházka 2x, Kliment, Menčík, Brídl

V zápase s domácím týmem došlo těsně před poločasem k nečekané komplikaci, když Adam S. svou nepřesnou rozehrávkou nabídl soupeři šanci ke snížení stavu na 1:2. Ten jí nepohrdl a tečovanou střelou přeloboval jinak opět výborně chytajícího Dádu. V druhé půli si kluci začali lépe přihrávat a přišli další branky. Obzvlášť ta na 1:4 byla vyvedená. Petr obral soupeře o míč, utekl po pravém křídle, vzduchem odcentroval před branku kde čekal Kiky, který z voleje ze vzduchu nedal soupeřově brankářce žádnou šanci. Podle ohlasu diváků to byla akce jak na "Lize mistrů". Vzápětí přidal další branku pěknou střelou Míra. Pak si ale každý chtěl dát gól a zapomínali bránit čehož soupeř opět využil a z brejku skóroval. Nakonec, což nás moc potěšilo, se ale ještě dvakrát po sobě trefil náš nejmladší hráč Adam Krahula a dal tak skóre konečnou podobu na 2:7.

Sokol Brozany    :    SK Libotenice        8  :  5

Sokol Straškov    :    SK Libotenice        6  :  0    (2 : 0)

Branky: Menčík 3x, Houdek, Kafka, Procházka

V posledním zápase turnaje si kluci proti odevzdanému soupeři s chutí zastříleli. Jen je škoda, že někteří hráči "chrtí", nepřihrají lépe postavenému spoluhráči a raději akci sami "zadrbou". Nebýt toho, mohlo být skóre a počet hráčů co vstřelili branku ještě vyšší.

FK Lovosice    :    Sokol Brozany        1  :  9

Tabulka turnaje

1. Sokol Straškov        3  0  0      17 :  3    9

2. Sokol Brozany         2  0  1      18 : 10   6

3. SK Libotenice          0  1  2        8 : 17   1

4. FK Lovosice             0  1  2        6 : 19   1

Branky hráčů Straškova: Menčík 4x, Procházka 4x, Brídl 2x, Kliment 2x, Krahula 2x, Houdek, Kafka, Láska

Nejlepší hráči Straškova: Soukup, Houdek, Melichar

Nejlepší hráč turnaje: Procházka Miroslav

Fotky z lovosického turnaje naleznete na našem facebooku.

Na finálový turnaj "Poháru přípravek" postupují nejlepší celky ze skupin A,B,C + nejlepší tým z druhého místa

Konečná tabulka Okresního poháru přípravek skupina "C"

1. Sokol Brozany        10  1  1        48 : 18    31

2. Sokol Straškov         9  1  2        54 : 12    28

3. FK Lovosice              2  2  8        21 : 50      8

4. SK Libotenice           0  2  10      14 : 57      2

Konečná tabulka Okresního poháru přípravek skupina "A"

1. Podlusky 12 11 0 1 104: 25 33

2. Mšené lázně 12 9 0 3 80: 28 27

3. Křešice 12 4 0 8 47: 51 12

4. Čížkovice 12 0 0 12 10:137 0

Konečná tabulka Okresního poháru přípravek skupina "B"

1. Libochovice 12 12 0 0 102: 3 36

2. Lukavec 12 5 0 7 32: 57 15

3. Hoštka 12 5 0 7 21: 61 15

4. Velemín 12 2 0 10 14: 48 6

Finálový turnaj "O pohár OFS Litoměřice" Libochovice 25.5.2014

Zúčastněná mužstva: Sokol Brozany, FK Libochovovice, Dynamo Podlusky, Sokol Straškov-Vodochody

FK Libochovice  :  Dynamo Podlusky        3  :  6

Sokol Brozany  :  Sokol Straškov        1  :  4    (0 : 2)

Sestava: Soukup - Diviš, Jarůšek, Brídl, Houdek, Menčík - Procházka, Svoboda, Kafka, Láska, Melichar - Babják, Kliment, Krahula

Branky: Kliment 2x, Menčík, Kafka

S Brozany předvedli kluci pěkný a soustředěný výkon. Soupeře nepouštěli do šancí a sami trpělivě obléhali jejich branku. Dlouho jsme se však nemohli prosadit, až Petr protrhl střeleckou smůlu a dvěma rychlými góly na konci poločasu určil jeho stav. Po přestávce ho napodobil po pěkné přihrávce Káji i Kuba. Pak došlo k malé komplikaci, kdy soupeř obranným odkopem přes celé hřiště náhodně přeloboval Dádu. Kluci ale neznervózněli a dál předváděli svoji hru a nakonec se ještě prosadil Menča.

FK Libochovice  :  Sokol Straškov        4  :  2        (3 : 0)

Branky: Houdek 2x

Jak rozdílný zápas od toho prvního. Kluci asi usnuli ukolébáni vítězstvím nad Brozany. Najednou nestíhali, byli u všeho pozdě, špatně bránili a nepřihráli si. Libochovičtí nás přišpendlili před naší branku a ostřelovali nás. Jen díky jejich nemohoucnosti trefit branku byl poločasový výsledek ještě milosrdný, protože ani Dáda v brance zrovna neoplýval jistotou. Ve druhé půli jsme alespoň začali více bojovat a hra se vyrovnala, čehož jsme využili ke vstřelení dvou branek Houďasem.

Sokol Brozany  :  Dynamo Podlusky        2  :  5

FK Libochovice  :  Sokol Brozany        3  :  4

Dynamo Podlusky  :  Sokol Straškov        3  :  6    (2 : 3)

Branky: Menčík 2x, Houdek, Kafka, Kliment, Procházka

Vyhecované utkání. Oba soupeři se dobře znají a ví co od sebe očekávat. Soupeř, asi pod vlivem dvou předchozích vyhraných utkání, nastoupil, jako by měl vítězství už v kapse. Kluci toho dokonale využili a hned z kraje jim dali dvě branky, když se trefili Menča a Kuba. V průběhu hry se trefil ještě Petr a zvýšil už na 3:0. Tento výsledek zase ukolébal nás a soupeř začal dotahovat. Branka na 3:2 padla téměř s poločasovým hvizdem a sami jsme si centrovaný míč z rohu srazili do branky. Po poločasové domluvě kluci opět zapli a druhá půle začala podle stejného scénáře jako první. Opět jsme dali dva rychlé góly po trefách obou Martinů. To už soupeř skoro rezignoval. Jen jeho diváci neunesli to, že jejich mužstvo prohrává a začali se chovat tak jak se to na fotbale mládeže nemá. Bohužel svým chováním ovlivnili jak trenéra svého mužstva tak i rozhodčího. Zápas se už jen dohrával, za sprostých nadávek jak diváků tak trenéra Podlusk a své si přisadil i rozhodčí, který evidentně nezvládl závěr zápasu. Za zmínku stojí branka Míry, který pěknou střelou téměř z poloviny hřiště uzavřel skóre. Zápas měl ještě dohru v kabině rozhodčího. Nejprve frustrovaný trenér Podlusk vběhl mezi naše hráče a neomaleným způsobem je vyzval ke konfrontaci, při které se rozhodčí pustil do trenérů Straškova, že od úvodního hvizdu nabádají hráče aby soupeře nakopali. Od tohoto tvrzení se musíme distancovat a kdo na utkání byl, sám si udělá obrázek. Bohužel to byla nepěkná kaňka za tímto finálovým turnajem.

Tabulka finálového turnaje "O pohár OFS"