Halová sezóna 2013-14

 

Turnaj starších přípravek Roudnice n.L. 16.11.2013

Tento den jsme se odehráli halový turnaj za účasti mužstev SK Roudnice, Slavoj Roudnice, Sokol Mšené lázně, SK Libotenice a našeho týmu. Hrálo se v počtu hráčů 4+1 na 1x12 min.

Sestava: Houdek (Soukup) - Diviš, Jarůšek, Láska, Kafka - Babják, Procházka, Kliment Soukup - Menčík, Svoboda, Franc, +

Branky: Jarůšek, Houdek

Na celém turnaji bylo vidět, že naši hráči nebyli zvyklí na hru v tělocvičně, ve které jsme na rozdíl od ostatních mužstev ještě netrénovali. Hrálo se s balóny na ven, proto nám dělal problém odskok míče a jeho rychlost. Postupně si na to kluci zvykali a na konci turnaje už jejich hra vypadala lépe.     V našem prvním zápase proti Mšenému jsme se soupeřem hráli vyrovnanou partii. O vítězství soupeře rozhodl až nespravedlivě nařízený trestný kop, chvilku před koncem utkání, proti kterému jsme protestovali. Dáda totiž dobíhal soupeře, předběhl ho a ten o něj zakopl. Naší verzi potvrdili i trenéři ostatních mužstev. Rozhodčí však svůj názor již nezměnil.     I naše druhé utkání proti Slavoji bylo vyrovnané. Chtěli jsme ho však vyhrát a proto jsme během hry vyměnili v bráně Dádu za Martina s tím, že se zvýší důraz v poli. Soupeře jsme sice začali mírně přehrávat, gól se nám však vstřelit nepodařilo. Naopak z rychlého protiútoku skóroval soupeř a tak jsme prohráli i tento zápas.     Ve třetím utkání nás čekal nejtěžší soupeř, tým SK Roudnice. Také měl podle předpokladů více ze hry a několikrát nás Martin v bráně podržel. I my však měli po rychlých protiútocích dobré příležitosti ke vstřelení branky (Petr Kliment, Kuba Kafka), což nám nebylo dáno. Nezavěsila však ani Roudnice a tak zápas skončil bezbrankovou remízou.     Do našeho posledního utkání jsme vstupovali jako mírný favorit. Do branky se postavil Dáda a proti několika někdy i nebezpečným brejkům soupeře zachytal dobře. Většinou se ale hrálo na polovině Libotenic, jen jsme jim dlouho nemohli dát branku. Střeleckou nemohoucnost útočníků protrhl až střelou z dálky Jára. Druhý náš gól přidal Martin H. z penalty nařízené za malou domů.

Výsledky jednotlivých utkání:

Slavoj Roudnice - SK Roudnice  0:1,    Straškov - Mšené  0:1,    SK Roudnice - Libotenice  2:0,    Straškov - Slavoj Roudnice  0:1,    Libotenice - Mšené  0:1,    SK Roudnice - Straškov  0:0,    Slavoj Roudnice - Libotenice  3:2,    SK Roudnice - Mšené  2:0    Libotenice - Straškov  0:2    Slavoj Roudnice - Mšené  1:1

Tabulka turnaje :      1.  SK Roudnice               3 1 0    5:0    10

                                  2.  FK Slavoj Roudnice     2 1 1    5:4     7

                                  3.  Sokol Mšené lázně      2 1 1    3:3     7

                                  4. Sokol Straškov           1 1 2   2:2    4

                                  5. SK Libotenice                0 0 4    2:8    0

Naši nejlepší: Houdek, Kafka Svoboda

 

 

Turnaj mladších přípravek Brozany 11.1.2014

Turnaje se zúčastnily mužstva SK Sokol Brozany, Sokol Pokratice, Sokol Straškov - Vodochody, FK Litoměřice, FK Libochovice a TJ Sokol Hoštka. Hrálo se v počtu hráčů 4+1 na 1x12 min.

Sestava: Soukup - Láska, Pospíchal, Jarůšek, Šimkovič, - Diviš, Melichar, Hrouzek, Hubka - Hlaváček, Papež

Sokol Brozany - Sokol Hoštka  3:0

Sokol Pokratice - FK Libochovice  3:1

Sokol Straškov - FK Litoměřice  0:2

Proti celku krajského přeboru a favoritu turnaje hráli kluci velmi dobře. Jen nestihli zachytit začátek zápasu. Během čtyř minut jsme prohrávali o dvě branky. Pak se hra vyrovnala a přišli i naše šance. I přes velkou snahu se nám, ale ani soupeři nepodařilo skórovat.

Sokol Brozany - Sokol Pokratice  2:2

FK Litoměřice - Sokol Hoštka  6:1

Sokol Straškov - FK Libochovice  1:1

Branka: Pospíchal

I v našem druhém utkání jsme hráli pěkný fotbal. Hlavně Kájova čtyřka soupeři zle zatápěla a držela ho na vlastní polovině. Také se jí podařilo Honzíkem vstřelit první gól. Soupeř ale zanedlouho vyrovnal, a protože pak už nikdo branku nevstřelil, zápas dospěl k zasloužené remíze.

Sokol Pokratice - Sokol Hoštka  4:1

Sokol Brozany - Sokol Straškov  2:1

Branka: Láska

Utkání proti domácím jsme také začali velice dobře a asi jsme je i trošku zaskočili naší aktivitou. Vedli jsme brankou Káji a soupeř si s námi dlouho nevěděl rady. Od poloviny zápasu však byla znát větší zkušenost domácích s hrou v hale a také zaslouženě vyrovnali. Bohužel se jim i podařilo převážit skóre na svou stranu, když vítěznou branku vstřelili v poslední minutě utkání.

FK Litoměřice - FK Libochovice  3:0

Sokol Pokratice - Sokol Straškov  0:0

Vyrovnané utkání ve kterém se žádnému ze soupeřů nepodařilo vstřelit branku i když si o ní některé situace říkaly.

FK Libochovice - Sokol Hoštka  4:1

Sokol Brozany - FK Litoměřice  1:4

Sokol Straškov - Sokol Hoštka  8:1

Branky: Pospíchal 3x, Melichar 2x, Láska, Soukup, Hubka

V našem posledním zápase si kluci proti již unavenému soupeři s chutí zastříleli a zaslouženě vyhráli vysoko 8:1.     Za celý turnaj musíme všechny kluky pochválit. Zejména pak tahouny kteří již pravidelně chodí kopat za starší přípravku Káju, Dominika a Míšu. Kdo nás ale velice mile překvapil byl Filip Šimkovič, který byl jak na klíček a rval se se soupeři o každý balon. Dalším milé překvapení byl Honzík Pospíchal, autor čtyř branek. Jen kdyby nám pomohl i bránit. Asi to má po bráchovi, ten měl také vpředu instinkt zabijáka a pak se nám zapomínal vracet. Ála Hrouzek by se měl více spoléhat sám na sebe a né že to za něj uhrají ostatní. Na Mírovi Hlaváčkovi a Honzíkovi Hubkovi je ještě vidět nerozehranost, to se časem spraví, vždyť s námi chodí hrát teprve krátkou dobu. To samé platí o malých rváčcích Kubíkovi Jarůškovi a Vojtíkovi Papežovi, na kterých je ale vidět obrovská chuť  po balónu.

Sokol Pokratice - FK Litoměřice  0:2

Sokol Brozany - FK Libochovice  1:0

 

Tabulka turnaje:      1. FK Litoměřice          5 0 0     17: 2    15

                                2. Sokol Brozany         3 1 1      9: 7     10

                                3. Sokol Pokratice       2 2 1      9: 6       8

                                4. Sokol Straškov      1 2 2   10:6       5

                                5. FK Libochovice         1 1 3      6: 9      4

                                6. TJ Sokol Hoštka       0 0 5      4:25      0

 

Naši nejlepší: Láska, Šimkovič, Melichar

Nejlepší brankář turnaje: David Soukup

 

Turnaj starších přípravek Brozany 12.1.2014

Turnaje se zúčastnily mužstva SK Sokol Brozany, Sokol Pokratice, Sokol Straškov - Vodochody, FK Litoměřice, FK Libochovice a TJ Sokol Hoštka. Hrálo se v počtu hráčů 4+1 na 1x12 min.

Sestava: Houdek (Soukup) - Menčík, Procházka, Soukup, Kliment, - Jarůšek, Svoboda, Kafka, Brídl

Sokol Brozany - Sokol Hoštka  4:0

Sokol Pokratice - FK Libochovice  1:1

Sokol Straškov - FK Litoměřice  1:2

Branka: Kafka

Proti účastníku krajského přeboru kluci nehráli špatně. Byla na nich ale vidět nerozehranost a nezkušenost při hře ve velké hale. Tyto nevýhody eliminovali bojovností a nasazením. Přesto měli Litoměřice více ze hry i více šancí. Z jejich tlaku přicházeli naše chyby, které soupeř dokázal potrestat a dvěma slepenými góly, které inkasovala první čtyřka, se zhruba v polovině utkání ujal vedení. Po domluvě jak bránit, s tím že budou obraně pomáhat útočníci a naopak útočit i obránci kluci ještě zvýšili svou snahu o vstřelení branky. Najednou to šlo. Nejprve Kuba branku netrefil. Petr naopak netrefil míč před prázdnou brankou. Neujaly se ani střely Jardy a Martina. Pak to ale přišlo. Kuba utekl soupeřově obraně a konečně podle vyběhnuvšího brankáře zavěsil. Bylo to ale až na konci zápasu a tak nám nezbyl čas na případné vyrovnání.

Sokol Brozany - Sokol Pokratice  0:2

FK Litoměřice - Sokol Hoštka  9:0

Sokol Straškov - FK Libochovice  0:2

Po zápase s Litoměřicemi jsme kluky hodně chválili a to jsme asi neměli dělat. Do zápasu s průměrnými Libochovicemi šli namistrovaní a jakoby se jim nic nemohlo stát. Najednou nebojovali, jeden za druhého se nevraceli, na hřišti jako by spali, míče jen nakopávali a nepřihráli si (za celý zápas pouhé dvě přihrávky!!!) a ještě dělali hrubé chyby v obraně. Nejprve Jarda neodkopl Martinem dvakrát vyražený balon i když k němu měl o dost blíž než soupeř, poté Kiki přihrávkou před vlastní branku neomylně našel dobíhajícího protihráče. Libochovičtí ani jednou z těchto šancí nepohrdli. Kluky neprobraly ani domluvy a tak nad námi Libochovice zvítězili 2:0. A to Martin pochytal ještě spoustu střeleckých pokusů soupeře.

Sokol Pokratice - Sokol Hoštka  5:1

Sokol Brozany - Sokol Straškov  2:0

Zápas proti našemu neoblíbenému soupeři z poháru přípravek se nesl ve stejném duchu jako ten předchozí. Kluci opět podávali ustrašený a bojácný výkon. Rozhodila nás i vedoucí branka soupeře, kterou vsítil snad už v páté vteřině utkání. Po našem rozehrání a přihrávce na Martina M. na něj soupeř vyběhl, ten mu chtěl udělat kličku, ale nechal míč za sebou. Pak to už byla pro brozanského útočníka lehká práce propálit Martina v bráně. Ostatně ten spolu s útočníky Dádou a Péťou mohl za náš druhý obdržený gól. Než spolu totiž srovnali zeď při soupeřově trestném kopu, ten stačil rozehrát a už jsme tam měli druhého "banána". Ani v tomto utkání jsme si téměř nepřihráli, ale hlavně nám jako vždy proti tomuto soupeři chyběl důraz v osobních soubojích.

Po skončení tohoto utkání jsem kluky zahnal do šatny a trošku je za jejich výkon "nahlas nepochválil", až se litoměřičtí, kteří měli šatnu s námi, báli jít dovnitř. Jak se v dalším zápase ukázalo, asi to k něčemu bylo.

FK Litoměřice - FK Libochovice  1:0

Sokol Pokratice - Sokol Straškov  0:3

Branky: Kliment, Procházka, Brídl

V tomto utkání jsme udělali změnu na postu brankáře. Místo Martina šel chytat Dáda. Změna nastala i ve hře. Jakoby k tomuto utkání nastoupilo úplně jiné mužstvo. Martin svým důrazem strhl ostatní a všichni bojovali jako o život. Pokratičtí nás asi podcenili. Najednou to byli oni kdo byl u všeho pozdě, prohrával osobní souboje, nepřihrál si a byl nedůrazný. Také Dáda v bráně skvěle chytil několik dobrých příležitostí soupeře. To vše vedlo k tomu, že jsme nakonec druhý tým turnaje porazili celkem hladce 3:0. Takový výkon našich svěřenců bychom si představovali. Kluci v tomto zápase předvedli nejlepší hru v halové sezóně.

FK Libochovice - Sokol Hoštka  0:0

Sokol Brozany - FK Litoměřice  1:4

Sokol Straškov - Sokol Hoštka  3:1

Branky: Houdek, Kafka, Procházka

Po vítězném zápase s Pokraticemi přišlo uspokojení. Kluci si opět přestali přihrávat, bojovat, každý si chtěl dát gól na úkor potřeb týmu. Dokonce nám nejslabší soupeř na turnaji dal i jednu ze dvou svých branek. Proto jsme během hry vystřídali dva největší "nepřihravače" Kubu a Péťu. Na otázku jestli vědí za co byli střídáni oba shodně odpověděli "nepřihrávám". Po této odpovědi šli oba zase hrát, obrázek hry se opět změnil k lepšímu a soupeři jsme během posledních pěti minut nasázeli tři banány.

Sokol Pokratice - FK Litoměřice  0:6

Sokol Brozany - FK Libochovice  1:1

 

 

Tabulka turnaje:      1. FK Litoměřice            5 0 0    24 :  1    15       

                                2. Sokol Pokratice         2 1 2      8 : 11     7     

                                3. Sokol Brozany           2 1 2      7 :  9      7   

                                4. FK Libochovice           1 3 1      4 :  3      6

                                5. Sokol Straškov        2 0 3      7 :  7     6

                                6. TJ Sokol Hoštka          0 0 5      2 : 21     0

 

Naši nejlepší: Houdek, Kafka, Procházka

 

Přátelský zápas s Litoměřicemi    22.1.2014

Litoměřice  -  Straškov        Nestačil jsem počítat ale asi tak    25 : 3

Sestava: Houdek (Soukup) - Babják, Menčík, Kliment, Melichar - Jarůšek, Soukup, Brídl, Láska

Branky: Kliment, Brídl, Houdek

Hra: 2 x 35min.  4+1

Se starší přípravkou jsme přijali pozvání na přátelák s Litoměřicemi. Krom toho, že někteří hráči byli s rodiči na horách nás postihla i velká marodka a tak jsme si museli z mladší přípravky vypůjčit Dominika s Kájou. I tak nás jelo pouze devět a namíchané ročníky od 2003 po 2005. To soupeř hrající krajský přebor měl k dispozici pouze hráče ročníku 2003. Přesto se kluci litoměřickým směle postavili a ze začátku to ani nevypadalo na takový debakl. Po dvou brankách soupeře korigoval stav na 2:1 Petr Kliment. Za stavu 6:1 vstřelil branku Kristian Brídl. Pak ale klukům viditelně docházely síly, střelecky se odmlčeli a opět skórovat se jim podařilo až z poslední akce utkání, když po rohu Dáni Babjáka prostřelil domácího brankáře Martin Houdek. Rozdíl mezi mužstvy byl hlavně ve fyzické kondici, schopnosti si nahrát a zkušenostech s hrou v hale. I přes vysokou prohru kluky chválím. Z naší strany asi nejvíce zaujali výkony Káji, Kikiho a obou našich brankářů, kteří nás uchránili od ještě většího debaklu.

Naši nejlepší: Brídl, Houdek, Láska

 

Halový turnaj "O pohár předsedy OFS Litoměřice" Brozany  25.1.2014

 

Účastníci: Skupina "A"- FK Litoměřice, Sokol Straškov-Vodochody, Sokol Pokratice, Dynamo Podlusky

                Skupina "B"- SK Roudnice, FK Mondi Štětí, FK Libochovice, FK Lovosice, 

Hra: 1x12min., 4+1

Sestava: Soukup - Menčík, Svoboda, Brídl, Melichar (Krahula) - Houdek, Jarůšek, Láska, Kliment

Skupina "A"

FK Litoměřice : Dynamo Podlusky        5 : 0

Sokol Pokratice : Sokol Straškov-Vodochody        2  :  0

Soupeř kterého jsme na minulém turnaji porazili 3:0. Nyní jsme byli ale citelně oslabeni absencemi Míry a Kuby. Bylo to znát hlavně na hře dopředu, kde si naši mladíci neporadili s urostlými a staršími hráči protivníka. Ani ten toho ale moc nevymyslel a co prošlo přes obranu spolehlivě pochytal Dáda. Rozhodly až individuální chyby našich nejzkušenějších hráčů. Nejprve Martin H. s balonem čelem k bráně, místo aby volil přihrávku "malou domů", tak se nesmyslně pokoušel o patičku kolem soupeře. Ten jeho úmysl vystihl a pak už pro něj nebylo těžké propálit Dádu v brance. Druhou chybu udělal Martin M. poté, když protihráč obešel dlouhou kličkou Adama. Stačilo udělat dva kroky proti němu a míč odkopnout, ale Martin stál jak přikovaný a pouze sledoval jak si to pokratický útočník míří k bráně a dává gól.        Náš dlouhodobý problém je v malé koncentraci na úvodní zápasy. Jako bychom ještě spali a neuvědomovali si že už jsme na hřišti. Trvá nám než se na place zorientujeme a zahřejeme na provozní teplotu.

Sokol Pokratice : Dynamo Podlusky        3  :  0

FK Litoměřice : Sokol Straškov-Vodochody        6  :  0

Druhý zápas se soupeřem hrajícím krajský přebor, v jehož týmu jsou pouze hráči ročníku 2003. Oproti tomu naše složení mužstva 2003 - 3x, 2004 - 4x, 2005 - 2x a dokonce Adam Krahula 2006 (Nejmladší hráč turnaje). Není se tedy co divit že zápas dopadl tak jak dopadl. I přes vysokou prohru musíme naše mladé, ale šikovné hráče pochválit. Nevzdávali se ani za nepříznivého stavu a bojovali o co nejmenší skóre i když to občas byl pěkný "kolotoč".

FK Litoměřice : Sokol Pokratice        2 : 3

Sokol Straškov-Vodochody : Dynamo Podlusky        3 : 0

Branky: Brídl, Láska, Menčík

Toto utkání by se dalo nazvat zápasem pravdy, s tím že poražený z tohoto zápasu obsadí čtvrté místo ve skupině "A" a bude hrát o poslední místo na turnaji se čtvrtým ze skupiny "B", čemuž jsme se chtěli vyhnout. Aby jsme si neměli co vyčítat byl i soupeř oslabený absencemi dvou klíčových hráčů. Naší taktikou proto bylo uhlídat a nenechat vystřelit jejich nejnebezpečnějšího hráče Ondru Kalouse. To se nám povedlo a Ondra se většinou ztratil ve svých kličkách, nebo jeho slabé střely pochytal Dáda. Naopak mi jsme se po získání balonu přihrávkami dostávali na druhou stranu hřiště a zkoušeli ohrozit branku soupeře. Tak se nám po nádherné akci podařilo dát náš první gól. Balón šel přes celou hrací plochu rychlými přihrávkami po ose Martin M., Dominik až k zakončujícímu Kikimu. Druhou branku přidal Kája po přihrávce Martina H. a potřetí se trefil Martin M. přímo z rohového kopu.

Tabulka skupiny "A"

1. Sokol Pokratice                            8 : 2    9                               

2. FK Litoměřice                              13 : 3    6

3. Sokol Straškov- Vodochody    3 : 8    3

4. Dynamo Podlusky                        0 : 11   0

 

Skupina "B" 

SK Roudnice : FK Libochovice          3 : 0                      

FK Mondi Štětí : FK Lovosice            4 : 1

SK Roudnice : FK lovosice                6 : 1

FK Mondi Štětí : FK Libochovice       1 : 4

SK Roudnice : FK Mondi Štětí          0 : 2

FK Lovosice : FK Libochovice           0 : 6

Tabulka skupiny "B"

1. SK Roudnice        9 : 3   6 

2. FK Libochovice   10 : 4   6

3. FK Mondi Štětí     7 : 5    6

4. FK Lovosice         2 : 16   0

 

1. Semifinále

SK Roudnice : FK Litoměřice        1 : 1  (1:2 P)

2. Semifinále

Sokol Pokratice : FK Libochovice        1 : 1  (1:2 P)

O 7. místo

Dynamo Podlusky : FK Lovosice        3 : 1

O 5. místo

FK Mondi Štětí : Sokol Straškov-Vodochody        1 : 1  (1:2 P)

Branka: Brídl        Penalty: Houdek 2x

Dramatické utkání s infarktovým závěrem při penaltovém rozstřelu. Tentokrát jsme se do zápasu se soupeřem hrajícím krajský přebor a mající v týmu pouze hráče ročníku 2003 pustili bez respektu a asi jsme je tím zaskočili. Po celý zápas jsme byli lepším mužstvem a vytvořili si několik dobrých příležitostí ke skórování. Do šancí se dostávali i ti nejmladší (Kája, Dominik a Adam Krahula). Branku se ale podařilo dát pouze Kikimu po pěkně rozehraném autovém kopu od Martina H. Škoda že jsme neproměnili více našich slibných příležitostí, nemuselo by dojít k penaltovému rozstřelu. Soupeř totiž ke konci zápasu dokázal náhodnou střelou vyrovnat. Výborně chytající Dáda totiž dobře vyběhl aby protihráči odkopl míč. Ten se však dostal ke štětskému obránci, který našeho vyběhnuvšího brankáře střelou přes celé hřiště přeloboval. Na poslední minutu jsme do hry poslali naše nejzkušenější hráče. Ani přes náš drtivý závěrečný tlak a šancemi Kikiho či Martina M. se výsledek nezměnil. Proto museli o osudu utkání rozhodnout penalty. Ty kopali nejprve tři vybraní hráči. Za nás šli oba Martinové a Dáda. Také jsme udělali změnu v brance a chytat šel Martin H. Jako první se k penaltě postavil Menča, ale nedal ji. Zato štětský hráč se nemýlil. Druhý šel kopat Houďas a se štěstím, když se míč od tyče odrazil do soupeřova gólmana a od něj do brány, proměnil. Nato se už nikomu dalšímu branku vstřelit nepodařilo, ani když se vystřídali všichni hráči obou mužstev. Jako prvního jsme do dalšího kola penaltového rozstřelu nasadili našeho zatím jediného  úspěšného střelce Martina H. a ten opět, tentokrát  s přehledem zavěsil. Vzápětí pak i soupeřův pokus chytil, stal se tak hrdinou okamžiku a my obsadili v turnaji celkové páté místo.

Celý turnaj, až na závěrečný penaltový rozstřel, kdy byl z taktických důvodů střídán, odchytal výborný Dáda. Obrana se sice nevyvarovala některých chyb, ale i ta hrála dobře. Adam s Martinem H. odehráli svůj standard. Po vlažném začátku se během turnaje rozehrál k výbornému výkonu Martin M. I jarda hrál dobře, jen by měl přidat na důrazu v osobních soubojích. Tahounem v útoku a pro nás asi největším milým překvapením na turnaji byl Kiki Brídl. Naopak, zabrat by měl Petr Kliment, který při trénincích střílí gól za gólem, ale mezi cizími jako by se bál. Konkurence v útoku je veliká a mladíci Kája Láska, Dominik Melichar i Adam Krahula mu šlapou na paty.

O 3. místo

SK Roudnice : Sokol Pokratice        1 : 1  (3:1 P)

Finále

FK Litoměřice : FK Libochovice        4 : 0

Konečná tabulka turnaje :

1. FK Litoměřice    2. FK Libochovice    3. SK Roudnice    4. Sokol Pokratice            5. Sokol Straškov-Vodochody    6. FK Mondi Štětí    7. Dynamo Podlusky    8. FK Lovosice

 

Naši nejlepší: Kristián Brídl, David Soukup, Karel Láska, Martin Houdek

Nejlepší brankář turnaje: David Soukup

 

Turnaj starších přípravek Brozany 15.2.2014

Turnaje se zúčastnily mužstva SK Sokol Brozany, Sokol Pokratice, Sokol Straškov - Vodochody, FK Litoměřice, FK Libochovice a SK Lukavec. Hrálo se v počtu hráčů 4+1 na 1x12 min.

Sestava: Houdek - Obránci: Jarůšek, Procházka, Svoboda - Útočníci: Brídl, Franc, Menčík

Byli jsme oslabeni o několik hráčů, omluvených z důvodů pobytu na horách nebo nemoci.

Sokol Brozany - FK Libochovice  2:4

Sokol Pokratice - SK Lukavec  0:2

Sokol Straškov - FK Litoměřice  0:0

Pro nás velmi smolné utkání ve kterém jsme nastřelili tři břevna (Jarda, Martin M., Martin H.) a tyč (Kristián). I soupeř měl ale díky nedůrazné hře naší obrany  příležitosti vstřelit branku. Díky výkonu Martina M., který se poctivě vracel vypomáhat nejistě hrajícím obrancům i my uhájili čisté konto a tak zápas skončil bez branek.

Sokol Brozany - Sokol Pokratice  3:1

FK Litoměřice - FK Libochovice  2:2

Sokol Straškov - SK Lukavec  1:1

Branka: Menčík

Hned na začátku zápasu soupeř potrestal jednu z chyb našich obránců. Pak jsme se snažili celý zápas o vyrovnání, opět jsme nastřelili dvě břevna. Nakonec se nám to díky Martinovi M. podařilo, když minutu před koncem přes brankáře a několik ležících hráčů protlačil míč do sítě.

Sokol Pokratice - FK Libochovice  0:1

Sokol Brozany - Sokol Straškov  1:0

Vyrovnaný zápas. Gól padl opět po hrubé chybě obrany, která se na tomto turnaji příliš nevyznamenala. Znovu jsme trefili tyč. Byla to však naše jediná vážnější šance. Asi i proto, že byl náš nejlepší hráč Martin M. už hodně unavený z toho jak z útoku neustále vypomáhal dezorientovaným obráncům hasit jejich chyby.

FK Litoměřice - SK Lukavec  3:1

Sokol Pokratice - Sokol Straškov  0:1

Branka: Brídl

Ani proti tentokrát slabému soupeři jsme se nedokázali nějak výrazně gólově prosadit. Do vedení nás dostal pěknou střelou Kristián. I přes velký tlak se nám vedení pojistit nepodařilo. Nakonec jsme byli rádi, že soupeř po několika nedorozuměních našich obránců trefil jen tyč a ostatní šance mu Martin pochytal.

SK Lukavec - FK Libochovice  0:3

Sokol Brozany - FK Litoměřice  0:2

Sokol Straškov - FK Libochovice  1:4

Branka: Menčík

Výbuch naší obrany. Asi je zmohlo sledování Harryho Pottera z předešlého večera a brzké ranní vstávání na tento turnaj. Jak si jinak vysvětlit jejich pomalé reakce, neobsazování hráčů a dezorientaci. Jen výkony Martina H. v brance a Martina M. v poli, který na konci zápasu kosmeticky upravil výsledek na 1:4, nás uchránily od ještě většího debaklu.

Sokol Pokratice - FK Litoměřice  0:5

Sokol Brozany - SK Lukavec  2:1

 

 

Tabulka turnaje:      1. FK Libochovice          4 1 0    14 :  5    13      

                                2. FK Litoměřice             3 2 0    12 : 3     11    

                                3. Sokol Brozany            3 0 2     8 :  8      9  

                                4. Sokol Straškov         1 2 2    3 :  6      5

                                5. SK Lukavec                 1 1 3     5 :  9      4

                                6. Sokol Pokratice           0 0 5     1 : 12     0

 

Naši nejlepší: Menčík, Houdek

 

Turnaj mladších přípravek Brozany 16.2.2014

Turnaje se zúčastnily mužstva SK Sokol Brozany, Sokol Pokratice, Sokol Straškov - Vodochody, FK Litoměřice, FK Malé Žernoseky a SK Roudnice. Hrálo se v počtu hráčů 4+1 na 1x12 min.

Sestava: Naimann - Melichar, Šimkovič, Hubka, Papež - Diviš, Krahula, Hlaváček, Jarůšek

Sokol Brozany - SK Roudnice  2:2

Sokol Pokratice - FK Malé Žernoseky  5:0

Sokol Straškov - FK Litoměřice  0:1

Nadšený výkon našeho mužstva na soupeře nestačil. Ve vyrovnaném utkání rozhodla jediná branka z níž se radovali litoměřičtí. Velmi byla znát neúčast nemocného Káji Lásky.

Sokol Brozany - Sokol Pokratice  3:0

FK Litoměřice - SK Roudnice  0:2

Sokol Straškov - FK Malé Žernoseky  8:0

Branky: Jarůšek 3x, Hubka 2x, Krahula, Melichar, Šimkovič

Na slabého soupeře, který teprve začíná s fotbalem, si kluci pěkně vyšlápli. Zvláště Kuba Jarůšek byl k neudržení. V polovině utkání jsme si dovolili vystřídat brankáře aby si i ten zahrál. Nakonec jsme za nadšeného jásotu hráčů vysoko zvítězili.

Sokol Pokratice - SK Roudnice  0:3

Sokol Brozany - Sokol Straškov  5:0

Po zápase s Žernosekami se kluci chovali, jako že se jim nemůže nic stát. Varování trenérů, že se chovají jak mistři světa si nevzali k srdci a došlo k vystřízlivění. Domácí nám ukázali jak se hraje fotbal. Pomohlo jim i inkasování hloupých gólů. Nejprve si dal Adam Krahula vlastní. Druhý přišel po střele do tyče, která se odrazila do ležícího Martina Naimanna a od něj do branky. Třetí, opět vlastní od Míry Hlaváčka. Po zápase byla na hráčích vidět nespokojenost a začali si vyčítat chyby. Velká kritika se snesla hlavně na Martina Naimanna, že pustil tolik branek. Nikdo si však neuvědomil kolik toho ještě pochytal.

FK Litoměřice - FK Malé Žernoseky  14:0

Sokol Pokratice - Sokol Straškov  0:0

Vyrovnané utkání se spoustou šancí na obou stranách. Zejména brejky Dominika Melichara a Adama Krahuly volaly po gólu. Na druhé straně se opět v brance musel snažit Martin Naimann, který nás podržel několika pěknými zákroky.

FK Malé Žernoseky - SK Roudnice  0:9

Sokol Brozany - FK Litoměřice  2:0

Sokol Straškov - SK Roudnice  0:2

Přesto, že jsme tento zápas se zkušenějším soupeřem prohráli, nemají se v něm kluci za co stydět a jejich nespokojenost nebyla na místě. Na rozdíl od hráčů starší přípravky, kteří se turnaje zůčastnili o den dříve, na nich byla vidět (krom zápasu s Brozany) velká chuť, bojovnost a odhodlání po co nejlepším výsledku a musíme je proto za celý turnaj pochválit.

Sokol Pokratice - FK Litoměřice  0:2

Sokol Brozany - FK Malé Žernoseky  10:0

 

Tabulka turnaje:      1. Sokol Brozany             4 1 0     22 : 2    13

                                2. SK Roudnice                4 1 0      18 : 2    13

                                3. FK Litoměřice               3 0 2     17 : 4       9

                                4. Sokol Straškov          1 1 3      8 : 8       4

                                5. Sokol Pokratice           1 1 3        5 : 8      4

                                6. FK Malé Žernoseky      0 0 5        0 : 46    0

 

Naši nejlepší: Melichar, Naimann, Krahula, Jarůšek.

Fotografie z turnajů v Brozanech

 https://www.facebook.com/media/set/?set=a.448192611979160.1073741839.284981298300293&type=1

 

 

 

Turnaj starších přípravek ve Mšeném - Lázních 8.3.2014

Turnaje se zúčastnila mužstva Sokol Mšené - Lázně, FK Libotenice,  Sokol Straškov - Vodochody, Slavoj Roudnice 04. Hrálo se v počtu hráčů 4+1 na 1x20 min.

Sestava: Soukup - Diviš, Jarůšek, Houdek, Menčík + Franc - Babják, Procházka, Kafka, Láska + Brídl

Sokol Mšené-Lázně - Sokol Straškov    2 : 3

Branky: Houdek, Kafka, Procházka

Těžký rozjezd do turnaje s domácím týmem. Nejprve nikdo nemohl vstřelit branku. Až téměř v polovině zápasu se podařilo naši mírnou převahu přetavit ve vedení brankou Martina H. po rozehraném rohovém kopu. Naše vedení ale dlouho nevydrželo, soupeř totiž využil zaváhání Míry a vyrovnal. Naštěstí Míra svou chybu napravil a střelou z vlastní poloviny skóroval i do té správné branky. Byl to ale gól už na tři jedna, protože se mezi tím pěknou střelou prosadil i Kuba. Mšenským se ještě podařilo zápas zdramatizovat a tentokrát po chybě Járy dvě minuty před koncem opět snížily na rozdíl jediné branky. Vyrovnat se jim i díky skvělým zákrokům Dády už nepodařilo.

Slavoj Roudnice - FK Libotenice    4 : 2

Slavoj Roudnice - Sokol Straškov    2 : 0

Proti soupeři hrajícímu krajský přebor jsme se vůbec neprosadili. Dlouho nám totiž trvalo zpracování balonu a následná střela k níž nás pohyblivý soupeř téměř nepustil a včas nám stíhal balóny odkopnout. Naopak, svými přihrávkami mezi našimi mnohdy nestíhajícími obránci se dostával do dobrých šancí. Několik jich Dáda dokázal zneškodnit. Pak jim ale sám nabídl špatným výhozem další a tu již dokázali využít. Druhá branka padla po průvanu v naší obraně, když se kolem Dáni prohnal roudnický útočník, kterému už tváří v tvář Dádovi nedělalo problém zavěsit.

Sokol Mšené-Lázně - FK Libotenice    3 : 1

Sokol Straškov - FK Libotenice    7 : 0

Branky: Menčík 3x, Houdek 2x, Kafka, Brídl

Proti Libotenicím si kluci na závěr s chutí zastříleli, když využili chyb statického soupeře, začali si lépe přihrávat, čímž se dostávali do mnoha slibných šancí. Zvláště pohledné byli akce obou Martinů, Kteří společně zatížili konto soupeře pěti brankami. Další góly vstřelil Kuba a konečně se trefil i Kiky.

Sokol Mšené-Lázně - Slavoj Roudnice    1 : 3

 

Tabulka turnaje :    1. Slavoj Roudnice           3 0 0       9 : 3      9

                               2. Sokol Straškov           2 0 1    10 : 4      6

                               3. Sokol Mšené - Lázně    1 0 2        6 : 7      3

                               4. FK Libotenice                0 0 3        3 : 14    0

Naši nejlepší: Houdek, Soukup, Menčík