FK Litoměřice "B"    :    ASK Lovosice        3 : 1

Sokol Pokratice    :    Sokol Straškov        2 : 1    (1 : 0)

Sestava: Soukup - Franc, Svoboda, Hubka, Kafka, Pospíchal - Diviš, Krahula, Láska, Brídl, Šimkovič (Hlaváček)

Branka: Šimkovič

Začátek, ale vlastně celé utkání vypadalo, jako bychom se zrovna probudili. Bez důrazu v soubojích, nepřihráli jsme si a balón honili stále někde u hlavy. Přihrávky co šly po zemi byly tak pomalé, že nám je soupeři stačili odebírat. I tak si kluci dokázali vytvořit celou řadu brankových příležitostí. Podle nejmenovaného diváka to už je "ne"umění (nebo smůla?) prohrát utkání ve kterém vyhrajete 15:4 na střely a trefíte tři břevna. První branku jsme dostali po nedorozumění Dády s Míšou. Míša chtěl vysoký balón hlavou posunout Dádovi k bráně. Ten si pro něj vybíhal, ale nezakřičel si, tak ho Míša poslal podle něj do branky a dal si výstavního vlastence. Druhý gól Pokratic přišel po našem nedůrazném odkopu přímo do středu hřiště. Tam soupeřův obránce nelenil a když ho nikdo neatakoval, propálil vše co mu stálo v cestě. Z drtivého tlaku v závěru jsme vytěžili pouze Fíďův gól minutu před koncem.

FK Litoměřice "B"    :    Sokol Straškov        1 : 7    (1 : 3)

Branky: Láska 3x, Brídl, Diviš, Hubka, Kafka

I v utkání s domácími jsme se rozjížděli velice pomalu. Tentokrát však vyšlo utkání Kájovi. Po několika zápasech bez vstřeleného gólu, když v nich několikrát rozezvučel konstrukci branky, nebo ji v ložence netrefil, se konečně prosadil a to dokonce hned třikrát. Přidali se k němu ještě pěknou střelou Kuba, dorážkou Honza Hubka a Míša, který přeloboval litoměřického brankáře. Branka soupeře padla po ojedinělé chybě Dády těsně před poločasem za stavu 3:0. Místo aby míč posunul do strany na volného obránce, napálil ho středem a přímo sestřelil soupeřova útočníka kterého trefil do hlavy a od té se balón odrazil do opuštěné brány.

Sokol Pokratice    :    ASK Lovosice        8 : 3    (2 : 2)

FK Litoměřice "B"    :    Sokol Pokratice        2 : 2    (0 : 1)

Sokol Straškov    :    ASK Lovosice        13 : 0    (6 : 0)

Branky: Kafka 7x, Láska 2x, Šimkovič 2x, Pospíchal, Svoboda

V utkání s Lovosicemi bylo od samého začátku jasné, kdo je pánem na hřišti. V prvním poločase nás sice dvakrát vystrašila soupeřova obránkyně, jejíž střely prolétly těsně kolem pravé šibenice, pak si jí ale kluci začali více všímat a tak to byly jediné nebezpečné střely Lovosic v celém utkání. Tentokrát si otevřel střelecké manévry Kuba. Lovosický brankář ho neomylně nacházel svými výkopy a Kuba mu je vracel přímo do branky. Prosadili se i Kája s Fíďou, ten dal i jeden gól hlavou. Asi pátou tutovku konečně proměnil Pícháček a svůj dobrý výkon korunoval gólem Adam Svoboda.

Branky Straškova: Kafka 8x, Láska 5x, Šimkovič 3x, Brídl, Diviš, Hubka, Pospíchal, Svoboda

ASK Lovosice    :   Sokol Pokratice        0  :  6

Sokol Straškov    :    FK Litoměřice        7  :  1    (2 : 0)

Sestava: Soukup (Naimann) - Krahula, Svoboda, Láska, Kafka, Hubka (Pospíchal) - Franc, Kliment, Brídl, Melichar, Diviš (Hrouzek, Šimkovič)
Branky: Kafka 3x, Brídl, Kliment, Krahula, Svoboda

Kluci tentokrát odehráli turnaj s velkým přehledem a až na drobný výpadek koncentrace za stavu 4:0 s Pokraticemi, kdy dovolili dvěma rychlými góly soupeři korigovat stav, nepřipustili žádnou komplikaci. I přesto by někteří, hlavně ti starší (Dan, Kiky, Aleš) měli zapracovat na důrazu v osobních soubojích. Také musíme zlepšit přihrávky a naučit se využívat celou šířku hřiště.

ASK Lovosice    :    FK Litoměřice        2  :  5

Sokol Straškov    :    Sokol Pokratice        5  :  2    (3 : 0)

Branky: Kafka 2x, Láska 2x, Brídl

ASK Lovosice    :    Sokol Straškov        1  :  8    (5 : 0)

Branky: Láska 3x, Soukup 3x, Kafka 2x

Sokol Pokratice    :    FK Litoměřice         3  :  1

Střelci Straškova: Kafka 7x, Láska 5x, Soukup 3x, Brídl 2x, Kliment, Krahula, Svoboda

Nejlepší střelec turnaje: Kafka Jakub - 9 branek

1. Sokol Straškov        3  0  0        20  :  4        9

2. Sokol Pokratice          2  0  1         11  :  6        6

3. FK Litoměřice              1  0  2          7  :  12      3

4. ASK Lovosice              0  0  3          3  :  19      0

Domácí ligový turnaj Straškov 10.5.2015

Sokol Straškov    :    FK Litoměřice           4  :  2    (2 : 1)

Sestava: Naimann - Franc, Kliment, Láska, Soukup, Pospíchal- Krahula, Svoboda, Šimkovič, Brídl, Diviš  (Hlaváček, Hrouzek)

Branky: Brídl 2x, Soukup, Šimkovič

Turnaj nás nezastihl v optimální formě. Dá se říci že to byl nejhorší výkon na turnajích za poslední rok. I při nepřítomnosti Kuby, Dominika a Honzy by kluci měli tato mužstva porazit. V prvním turnaji jsme měli proti Pokraticím smůlu. Tentokrát ale musíme uznat, že nás svou bojovností přehráli a vítězství si zasloužili. Zklamáním byly ale i výkony proti Litoměřicím a Lovosicím. Kluci jako by spali. Byli pomalí a nedůrazní, nedokázali si přihrát, naběhnout, zpracovat míč. Většinou vše řešili přihrávkou do půlky hřiště, kde byl přehuštěný prostor. V osobních soubojích neobešli protihráče a když se o to pokusili udělali kličku do hráče. Jindy výborný exekutor rohů Kája je tentokrát centroval přes celou šíři hřiště aniž by měl někdo šanci balon zasáhnout. Náš důrazný a přesný stoper Petr Kliment tentokrát míjel balóny a i jeho protihráči lehce obcházeli. Byli jsme zklamaní i z výkonů našich mladých dravečků Míši, Honzy a Filipa, jindy starším spoluhráčům svou bojovností pomáhají získávat balón a tentokrát jakoby nebyli na hřišti. Můžeme pochválit pouze Kikiho, který byl konečně důraznější než jindy a i proto nastřílel tolik branek. Pochvalu zaslouží i Martin v bráně, za góly nemohl a dost toho pochytal. Drobná pochvala je i pro obrannou dvojici Adam Adam, kteří si i přes drobné chyby své uhráli.

Sokol Pokratice    :    ASK Lovosice          6  :  0

Sokol Straškov    :    ASK Lovosice           8  :  3    (3 : 3)

Branky: Brídl 5x, Krahula, Svoboda, Šimkovič

Sokol Pokratice    :    FK Litoměřice          2  :  1

Sokol Straškov    :    Sokol Pokratice        0  :  1    (0 : 1)

Turnaj ligy v Pokraticích 17.5.2015

Sokol Pokratice    :    ASK Lovosice        3  :  1    (0 : 1)

Sokol Straškov    :    FK Litoměřice        8  :  0    (4 : 0)

Sestava: Naimann - Franc (Hlaváček), Kliment, Hubka (Hrouzek), Kafka, Láska - Krahula, Svoboda, Diviš, Soukup, Šimkovič (Pospíchal)

Branky: Kafka 3x, Kliment 2x, Soukup 2x, Krahula

Sokol Pokratice    :    FK Litoměřice        4  :  0    (2 : 0)

Sokol Straškov    :    ASK Lovosice        6  :  4    (3 : 3)

Branky: Kafka 2x, Láska 2x, Kliment, Soukup

Sokol Pokratice    :    Sokol Straškov        3  :  6    (1 : 4)

Branky: Kafka 2x, Láska 2x, Hubka, Svoboda

ASK Lovosice    :    FK Litoměřice        2  :  1    (1 : 0)

Střelci branek Straškova: Kafka 7x, Láska 4x, Kliment 3x, Soukup 3x, Hubka, Krahula, Svoboda

Nejlepší střelec turnaje: Kafka Jakub - 7 branek

1. Sokol straškov        3  0  0        20  :  7        9

2. Sokol Pokratice         2  0  1         10  :  7        6

3. ASK Lovosice            1  0  2           7  :  10       3

4. FK Litoměřice             0  0  3          1  :  14       0

Konečná tabulka ligy semifinálové skupiny "H"

1. Sokol Straškov        10  0  2        73  :  20        30    *

2. Sokol Pokratice            9  1  2         42  :  20        28     *

3. FK Litoměřice                2  1  9        17  :  47          7

4. ASK Lovosice               2  0  10       22  :  67          6

Konečná tabulka ligy semifinálové skupiny "G"

1. Sokol Brozany            12  0  0        79  :  19        36     *

2. SK Roudnice                7  1  4         58  :  36        22     *

3. FK Křešice                    2  1  9         32  :  73         7

4. Dynamo Podlusky        2  0  10       32  :  73         6

* Postup do finále

Finále "Poháru OFS" ve Straškově 24.5.2015

Účastníci: Sokol Brozany, Sokol Mšené lázně, SK Roudnice n.L., Sokol Straškov - Vodochody

Sokol Straškov    :    SK Roudnice n.L.       5  :  4    (1 : 3)

Sestava: Naimann - Kliment, Franc, Láska, Kafka, Hubka - Krahula, Svoda, Brídl, Soukup, Diviš (Hlaváček, Hrouzek, Pospíchal, Šimkovič)

Branky: Kafka 2x, Kliment 2x, Diviš

Na začátku pro nás nešťastné utkání se spoustou neproměněných šancí. Zato naše chyby v obraně soupeř, který měl v kádru pouze hráče ročníku 2004, tvrdě trestal. My hráli na dvě pětky aby si zahráli i mladší hráči a to se nám asi vymstilo. Kluci měli respekt z urostlých hráčů soupeře a proto jim chyběl potřebný klid v zakončení a na kombinaci. Až ke konci utkání za stavu 1:4 jsme stáhli hru pouze na nejlepší hráče, ti zabrali a v posledních sedmi minutách obrátili skóre v náš prospěch.

Sokol Brozany    :    Sokol Mšené lázně        7  :  0

Sokol Straškov    :    Sokol Mšené lázně        10  :  5    (7 : 5)

Branky: Kliment 4x, Brídl,2x, Kafka, Láska, Soukup, Svoboda

Stejně jako v prvním utkání jsme stále doháněli náskok soupeře, který měl ve svém středu také několik urostlých hráčů. Tentokrát jsme to ale zvládli do poločasu, když mšenským už viditelně docházely síly. Ve druhé půli už jsme hlídali výsledek, navyšovali skóre a mohli tým více prostřídat.

Sokol Brozany    :    SK Roudnice n.L.        4  :  0

Sokol Straškov    :    Sokol Brozany        3  :  5    (3 : 3)

Sestava: Soukup - Kliment, Krahula (Svoboda), Brídl, Kafka, Láska (Diviš)

Branky: Kafka, Kliment, Láska

Věděli jsme, že při hře na pětky nemáme proti výborně hrajícímu soupeři šanci. Proto jsme zkusili hrát pouze s těmi nejlepšími co máme. Od začátku se nám taktika vyplatila, ujali jsme se vedení o tři branky a soupeř nevěděl co hrát. Rozdíl ve skóre mohl být i vyšší, ale Kiky s Kájou netrefili prázdnou branku, Petr trefil brankáře, Kuba tyč a při drobném faulu brankáře přehlavičkoval branku. Pak ale ve hře nastal zlom. Všichni chtěli útočit, dávat branky a zapomínali bránit. Toho soupeř využil a ještě do poločasu srovnal skóre. Ve druhé půli jsme se uchýlili pouze na nakopávání míčů na Kubu, nějak nám už na víc nezbývaly síly. Kuba byl však pečlivě hlídán a neprosadil se. Zato šikovný hráč soupeře s číslem deset (mimochodem taky Kafka) nám dělal čím dál větší problémy. S naší nedůslednou obranou si pohrával téměř jak chtěl, sám nám dal čtyři branky a tím rozhodl zápas.

SK Roudnice n.L.    :    Sokol Mšené lázně        5  :  3

Střelci branek Straškova: Kliment 7x, Kafka 4x, Brídl 2x, Láska 2x, Diviš, Soukup, Svoboda

Nejlepší hráč turnaje: Kliment Petr

Konečné pořadí finálového turnaje poháru OFS

1. FK Sokol Brozany                              3  0  0         16  :  3           9

2. Sokol Straškov - Vodochody        2  0  1        18  :  14        6

3. SK Roudnice n.L.                               1  0  2           9  :  12         3

4. Sokol Mšené lázně                            0  0  3           8  :  22         0

Další pořadí v poháru starších přípravek OFS

5. Sokol Terezín, 6. Sokol Pokratice, 7. ASK Lovosice, 8. FK Liběšice, 9. FK Křešice, 10. FK Lukavec, 11. Dynamo Podlusky, 12. Sokol Hoštka, 13. FK Libochovice, 14. FK Travčice, 15. Sokol Úštěk, 16. FK Velemín

Finále ligy OFS v Brozanech 13.6.2015

Účastníci: Sokol Brozany, Sokol Pokratice, SK Roudnice n.L., Sokol Straškov - Vodochody

Sokol Brozany    :    SK Roudnice n. L.        2  :  1

Sokol Straškov    :    Sokol Pokratice        1  :  1        (1 : 1)

Sestava: Naimann - Franc, Kliment, Hubka, Kafka, Láska - Diviš, Krahula, Hrouzek, Brídl, Soukup - Hlaváček

Branka: Krahula

O tom, že jsme v tomto utkání nevyhráli rozhodla naše nemohoucnost v proměňování šancí. Soupeř měl tři a z toho jednu proměnil. My měli šancí snad dvacet, ale podařilo se nám pouze vyrovnat po nádherné akci našich mladých beků Míši a zakončujícího Adama. Pravý bek Míša utekl po své straně, odcentroval před branku, kde si mezi překvapené obránce soupeře naběhl levý bek Adam a z voleje trefil přesně k tyči.

Sokol Brozany    :    Sokol Pokratice        3  :  3

Sokol Straškov    :    SK Roudnice n. L.        2  :  5        (1 : 3)

Branky: Kliment, Soukup

Opět jsme se potýkali se špatným zakončením. Bohužel se k němu přidali chyby a nedůraz v obraně, což soupeř trestal. Z deseti příležitostí vstřelil pět branek a udělil nám tak lekci z produktivity. I tentokrát jsme soupeře přestříleli, měli o polovinu více šancí než on, ale nemohli dát gól. Postupem času se z toho stávala beznaděj, kdy jsme neproměňovali ani opravdu vyložené příležitosti.

Sokol Brozany    :    Sokol Straškov        4  :  2        (1 : 2)

Branky: Kafka 2x

Utkání dvou rozdílných poločasů. V prvním, pozorná obrana která povolila brozanským pouze minimum střel s nimiž si Martin poradil a rychlá kombinační hra která dělala soupeři starosti. Ve druhém poločase, zvláště po obdrženém laciném gólu, opět zmatky v obraně. V útoku jsme se uchýlili pouze k nakopávaným balónům na Kubu, který byl ale už dobře střežen. Naopak se pak už nestačil vracet, docházelo k přečíslování naší obrany a inkasování dalších branek.

SK Roudnice n. L.    :    Sokol Pokratice        3  :  1